iPad Air 4 ve Apple Watch Series 6 Yarın Tanıtılacak mı?

0
237

Apple’da bugün çok hareketli bir gün yaşanıyor. İddiaların biri geliyor biri gidiyor. Olayın başlangıç noktasından ele almak gerekirse, sızıntılarıyla ünlü olan Jon Prosser tarafından yeni bir bilgi sızıntısı yapıldı. Bu sızıntı ile Apple’ın yarın özel bir etkinlik düzenleyeceği açıklandı.

Sızdırılan bilgiye göre yarın özel bir etkinlik olacaktı ama bu etkinlik diğerlerinden farklı olacaktı. Bu sefer yapılacak olan etkinlikte sadece yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağının söyleneceği iddia edildi.

Yani yeni telefon ne zaman tanıtılacak ve ne zaman satışa çıkacak bunun gibi bilgiler olacak. İlk iddialara göre yarın düzenlenecek olan etkinlikte herhangi bir yeni ürünün tanıtılması söz konusu olmayacaktı. Fakat şimdi yeni bir iddia geldi ve iPad Air 4 ve Apple Watch Series 6 cihazlarının tanıtılacağı söylendi.

iPad Air 4 ve Apple Watch Series 6 Tanıtılabilir

Yarın düzenlenecek olan etkinlikle beraber uzun süredir sızıntıları gündeme gelen iPad Air 4 ve Apple Watch Series 6 modellerinin tanıtılabileceği açıklandı. Ünlü analistlerin paylaştıkları bilgilerde yer alan detaylara göre yeni akıllı saat ile tablet zaten tanıtıma hazır.

Burada hazır olmayan, en azından yarın için hazır olmayan ürün iPhone 12 akıllı telefon serisi gibi gözüküyor. İki yeni ürünün tanıtılmasından sonra iPhone 12 modellerinin de ne zaman tanıtılacağı konusunda bilgi paylaşımının olacağı söyleniyor.

iPad Air 4 ve Apple Watch Series 6

Yani iş başa döndü. Etkinlikte hem iPad Air 4 ve Apple Watch Series 6 modelleri duyurulabilir hem de iPhone 12 için tarih açıklanabilir. Direkt olarak iPhone 12 akıllı telefonlarının tanıtılma ihtimali ise yok denecek kadar az.

Yeni iPhone modelleri tanıtılmadan önce bir basın bildirimi oluyor ve bazı davetiyeler gönderiliyor. Geçmişte tarih sızmadan ya da paylaşılmadan birden tanıtılan iPhone’ları görmedik. iPhone 12 için durum neden değişebilir çünkü bu telefonlar pandemi dönemine denk geldi.

Pandemi dönemi nedeniyle yeni akıllı telefonların çıkış tarihinin ertelendiğini zaten biliyoruz. Yani aslında işler biraz karışık. Yarın ki etkinlik bizim için iPad Air 4 ve Apple Watch Series 6 modelleri tanıtılsa da tanıtılmasa da birçok soru işaretini giderecektir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?