iOS Skype 8.1 Güncellemesini Aldı

2
77

Microsoft’un en başarılı mesajlaşma servislerinden biri olan Skype, bir süredir çökme haberleriyle gündeme gelmeye başlamıştı. Uygulamanın sunucularda yaşanan bir hata nedeniyle dünya genelinde çökmesinden sonra ilk olarak Android Skype uygulaması güncellenmişti. Yayınlanan yeni güncelleme sürümüyle beraber çok daha kullanışlı hale gelen Skype, şimdi ise iOS platformunda güncellendi. Yayınlanan yeni güncellemeyle beraber uygulamanın iOS Skype 8.1 sürümüne yükseltildiği açıklandı. Peki iOS Skype 8.1 serisiyle beraber nasıl özellikler geliyor? İşte son detaylarla iOS Skype 8.1 sürümü!

iOS Skype 8.1 Tüm Özellikler

iOS Skype 8.1 sürüm güncellemesiyle beraber uygulamaya ilk olarak mesaj tepkileri özelliği eklendi. Uzunca bir süredir Facebook tarafından kullanılan, yorum simgelerine oldukça benzer bir yapıda olan yeni mesaj tepkileri özelliği sayesinde kullanıcılar, gelen mesajlara emojilerle yorum yapabilecek.

iOS Skype 8.1

Kullanıcılar arasındaki etkinliği arttırmakla beraber güncel sohbet uygulamalarından da biri haline gelecek olan yeni Skype’ın sunduğu ayrıcalıklarda bununla sınırlı kalmayacak. Bunların dışında iOS Skype 8.1 sürümüyle beraber kullanıcılar daha önce görmedikleri bir arayüz sistemiyle karşı karşıya kalacak. Yeni sistem sayesinde sadece işlevsellik değil, uygulamanın görsel yönü de epey bir geliştirilmiş olacak. Şimdiden ilgi odağı haline gelen yeni arayüz ve yeni mesaj tepki sistemi de tek yenilik değil.

iOS Skype 8.1

Son olarak iOS Skype 8.1 sürümüyle beraber görüntülü görüşme sisteminin değiştirildiğini de ekleyelim. Yeni sistem sayesinde kullanıcıların görüntülü konuşma sırasında, emoji gönderimi yapmaları, yeni ifadelerin göndermeleri, anlık fotoğraflar çekip göndermeleri ve hareketli resimler atmaları da mümkün kılındı.

Bambaşka bir sisteme bürünün yeni iOS Skype uygulamasının güncellemesini yüklemek için yapmanız gereken işlemde oldukça basit. Sadece uygulamanın App Store üzerinden yayınlanan yeni güncellemesini indirip yüklemeniz yeterli oluyor. Hemen yeni sistemi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca iOS Skype 8.1 sürümüyle beraber yaşanan çökme sorunlarının giderildiğini ve mesaj sırasında donma, bağlantı sorunlarının da giderildiğini eklemeden geçmeyelim.

2 YORUMLAR

  1. iyi günler ibrahim bey son güncellemeden sonra ben durumu mu değiştiremiyorum ve birde listemdeki kişilerimin arkadaş sayısı görünmüyor lütfen destek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?