Ana Sayfa Haberler iOS için Assassin’s Creed Rebellion Ortaya Çıktı

iOS için Assassin’s Creed Rebellion Ortaya Çıktı

0
79

Giderek büyüyen mobil oyun sektörüne sürekli olarak yeni seriler eklenmeye devam ediyor. Tabi ki bu serilerden bazıları gerek grafikleriyle gerek oynanış dinamikleriyle gerekse de hikayeleriyle de öne çıkıyor. Bu serilerden birisi de efsane haline gelmiş olan Assassin’s Creed yapımı. Ubisoft tarafından yayınlanan ve hemen her serisinde biraz daha ilgi toplamayı başaran Assassin’s Creed, son olarak E3 2017 fuarında yeni oyunuyla öne çıkmıştı. Şimdi ise Ubisoft bir sürpriz daha yaptı ve Assassin’s Creed Rebellion mobil oyununu duyurdu.

Hem iOS hem de Android için duyurulan yeni Assassin’s Creed Rebellion oyunu, şimdiden kullanıcıları da etkilemeyi başarmış gibi gözüküyor. Peki bakalım Assassin’s Creed Rebellion nasıl bir oyun?

Assassin’s Creed Rebellion Tüm Özellikleri

Her ne kadar Ubisoft tarafından açıklama yapılmış olsa da henüz oyunun yayınlanmadığını da belirtelim. Şu an için sadece duyurusu yapılan yeni oyunun, ilk detayları da paylaşılmış oldu. Öncelikle Assassin’s Creed Rebellion seri ile bağlantılı bir oyun olacağı fakat grafiklerin mobile uyumlu daha çok animasyon tarzına dönen grafikler olacağı belirtildi. Yani biraz daha ilginç bir yapı ortaya konulacağını da söylemek yanlış olmaz.

Assassin’s Creed Rebellion

Bunun yanında Assassin’s Creed Rebellion oyununda yine suikastçıların tarihi ele alınacak. 40 yeni karakterin kullanılacağı oyunda RPG tarzı bir yapı kullanılacak. Oyunda karakterlerinizle görevlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Her görev tamamlandığında kullanıcılara özel silahlar ve geliştirmeler verilecek.  Kullanıcıları bu şekilde seviye atlaması sağlanacak. Bunun dışında oyunda çoklu oyun desteğinin olup olmayacağı konusunda bir bilgi verilmiş değil.

Assassin’s Creed Rebellion Ne Zaman Yayınlanacak?

Tüm özellikleriyle beraber oyunun ne zaman yayınlanacağı konusunda ise yine belli başlı bilgiler verilmiş durumda. Doğrudan yayın tarihini göstermemiş olsa da Ubisoft oyunun bu yıl sonuna doğru çıkarılacağını işaret etti. Hem iOS hem de Android için yayınlanacak olan oyunun ücretli mi ücretsiz mi olacağı konusunda da verilecek yeni bilgiler bekleniyor. Tüm bu bilgilerle beraber oyunun tanıtım videosunu aşağı da bulabilirsiniz.

 

BİR ÖNCEKİ HABERİMİZDE: QUALCOMM YENİ PARMAK İZİ SİSTEMİNİ

 

 

YORUM YOK

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?