iOS Cihazlara Ücretsiz Yedekleme Uygulaması Müjdesi

0
3005

İlk olarak 2018 yılında gördüğümüz Google’ın yedekleme servisi Google One, 2 senede çok hızlı gelişti ve çok sayıda kullanıcı kazandı.

Başta Android akıllı telefon kullanıcıları uygulamaya ilgi gösterdi. Google Drive yanında güzel bir özellik ağı sunan Google One, akıllı telefonlarınızı kolayca yedeklemenize izin veriyordu.

Google serviste başarı elde edince, bu servisin üzerine yoğunlaşmaya başladı. İlk etapta abonelik sistemi üzerinden çalışan ve belli bir abonelik ücreti ödemeniz gereken servis, şimdi ise hem Android için hem de iOS için sevindirici bir haberle geldi.

Google One iOS için Ücretsiz Alan Sunacak

Kullanıcılar abonelik sistemi üzerinden Google One paketleri alabiliyor ve depolama alanı olarak kullanabiliyordu. Gelen ilgiden sonra Google, kullanıcılara sürpriz yaptı ve artık uygulamanın 15 GB alana kadar ücretsiz olarak depolama hizmeti alabileceğini açıkladı.

Hem Android akıllı telefon kullanıcıları hem de iOS akıllı telefon kullanıcıları bu avantajlı tekliflerden yararlanabilecekler. Ücretsiz olarak verilecek olan depolama alanı ise hem Android kullanıcıları için hem de iOS kullanıcıları için aynı olacak. Her iki platform için de 15 GB’a kadar ücretsiz olarak depolama alanı kullanılabilecek.

Google One

15 GB üzerinde alan için ise ek paketler almanız gerekiyor. Diyelim ki siz daha fazla alan kullanacaksınız, o zaman aylık ücretler karşılığında 2 TB seviyesine kadar alanı çıkarabiliyorsunuz. Yükseltme seçenekleri ve fiyatları ise şöyle:

  • 100 GB alan – 5.79 TL aylık – 58 TL yıllık
  • 200 GB alan – 11,59 TL aylık – 115 TL yıllık
  • 2 TB alan – 29 TL aylık – 290 TL yıllık

olarak belirlenmiş durumda. Telefondaki kullanım ihtiyaçlarınıza göre bu alanı siz belirleyebilirsiniz. 15 GB ücretsiz depolama alanına sahip olan uygulama, şimdilik Android için yayınlandı. Android için linki aşağı ekleyelim.

İLGİLİ HABER:  iOS 10 ile gelen 3D Touch için yeni özellikler

Ama yakında iOS için de gelecek. Hem de çok yakında. Ayrıca depolama alanını daha kolay kullanmanızı sağlayacak olan yeni depolama yöneticisi güncellemesiyle beraber gelecek. iOS için bugün yarın yayın yapılmasını bekliyoruz. Uygulama yayınlandığı an, Google One iOS sürümünü de haberimize ekleyeceğiz.

Android için İndirme Linki 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?