iOS 9 İle Birlikte Siri Daha Renkli Bir Hal Alacak

0
786

Apple’ ın mobil cihazları için gelecek en büyük güncellemesi iOS sürümü iOS 9 ile ilgili yeni söylentiler gelmeye başladı. Söylentilere göre, Siri’nin tasarımı daha renkli bir yapıya bürünecek. WWDC 2015 öncesinde Apple tarafından yeni iOS sürümü ile ilgili hiçbir bilginin basına sızdırılmamaya çalışıldığı belirtiliyor.

Apple’ a yakınlığıyla bilinen 9to5Mac’in haberine göre iOS 9 güncellemesiyle birlikte Siri’nin yeni tasarımının şuanda Apple Watch’da kullanılan tasarımına benzerlik göstereceği söyleniyor. iOS’un yenilenen tasarımıyla uyumlu olarak daha renkli bir hal alacak olan Siri, daha iyi bir görsellik vaadedecek gibi gözüküyor.  Renkli haliyle daha güzel olacağı tahmin edilen Siri’nin performansı açısından da iyileştirmelere gidileceği söyleniyor. Özellikle son güncellemeyle gelen yeni dillerin daha stabil şekilde çalışabilecek olması bekleniyor. 

iOS 9 ile birlikte iOS üzerindeki birçok hatanın da giderileceği biliniyor. WWDC 2015 öncesinde Siri’nin tasarımı haricinde şuan için iOS 9 ile başka hiçbir detay mevcut değil.

İLGİLİ HABER:  Şimdiye Kadar Üretilen En İyi iPhone X, iPhone 8 Plus ve iPhone 8 İçin Kablosuz Şarj Padleri!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?