iOS 9.3.x jailbreak çalışmayı durdurdu mu?

8
107

Pangu takımının 1 yıl önce yayınladığı iOS 9.3.1 – iOS 9.3.2 – iOS 9.3.3 … jailbreakleri untethered jailbrekti. Bu yüzden sınırlı bir sertifika süresi vardı. Pangu jailbreak’in sertifikası 1 yıllıktı. Bugünlerde ise bu 1 yıllık süre doldu. Bu yüzden bir çok Pangu jailbreak kullanıcısı son zamanlarda bu konuda sorun yaşadığını belirtiyorlar.  Gelen yorumlar şöyle:

Bulut bey: Dün tlf kapandı paguya giriş yapamıyorum tıkladığım anda çıkış yapıyor açılır gibi oluyor açmıyor safe moda almıyor bunun için ne yapmam lazım?

Bu sorunla ilgili Pangu takımı yeni bir sertifika yaması hazırladı. Bu sorunu çözmek çok kolay. Tek yapmanız gereken şu:
https://jbme.qwertyoruiop.com/ sitesine girin. Go yazısına tıklayın.

Tabi bu işlemi jailbreakli cihazınızdan yapmanız gerekiyor. Bu sayede Pangu iOS 9.3.x jailbreak’in sertifika süresi uzuyor.

 

8 YORUMLAR

  1. Merhaba Fatih hocam kolay gelsin verdiğiniz link aktif çalışıyordu şimdi sayfa kullanılmıyor diyor lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler iyi çalışmalar

  2. link çalışmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
    bu sayfadan go ya tıklayıp cydiayı çalıştırıyorduk temmuz 2017 tarihi ile sayfa çalışmıyor (temporarily down) şeklinde koca sayfada bir yazı var başka bişi yok cydia sız kaldık jailbreak çalışmıyor lütfen bilen arkadaşlar yardım etsinler. sanırım sabebi bir yıllık jailbreak yapmişlardı süresi bitince durduğu yerde sertifikası dolduğundan çalışmıyor .jailbreak siz 6S iphone bişiye yaramıyor lütfen yardım

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?