iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak Aracı Videosu

2
124

iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak aracının çıkmasına çok az bir zaman kaldığını söylemek artık mümkün. Bir süredir sessizliğini koruyan PanGu ve TaiG ekipleri yavaş yavaş bu sessizliği bozmaya başlıyorlar. iOS 9 Güncellemesinden sonra ortaya çıkan açıklardan faydalanan hacker grupları Jailbreak araçlarını bu açıklara yönelik geliştiriyorlar.

Son günlerde Jailbreak haberlerinin de artması, bu araçların yayınlanmasına kısa bir zaman kaldığını gösteriyordu, ancak bir kaç gün önce yayınlanan bir videoda iOS 9.3.1 Jailbreak aracını görmek mümkün oluyor. TaiG ekibi tarafından geliştirilen Jailbreak aracının gösterildiği bu videoda Jailbreak işleminin başarılı olduğu ve ardında da iPhone’da Cydia uygulamasını görmek mümkün oluyor.

iOS 9.3.1 Jailbreak Yapma Videosu

Ayrıca Jailbreak Vampire adlı kullanıcı, YouTube’a bu videoyu koymakla kalmamış bir de videonun altına yorum gönderen kişilere videodaki Jailbreak aracını göndereceğini de iddia ediyor. Jailbreak aracını gönderecek bile olsa bu sürümün Beta aşamasındaki bir Jailbreak aracı olduğunu söylemek gerek. Yani henüz geliştirilme aşamasında.

6 Nisan tarihinde yayınlanan bu video, henüz üzerinden 5 gün geçmesine rağmen 2,000’den fazla kez izlenmiş. Yani Jailbreak aracının çıkmasını bekleyen binlerce kişi adeta PanGu ve TaiG ekiplerinin adımlarını takip ediyor diyebiliriz.

iOS 9.3.1 Jailbreak

Aynı zamanda PanGu ekibine ait olduğu iddia edilen bir başka videoda da farklı bir Jailbreak aracını görmek mümkün. PanGu Ekibinin de yayınladığı videodaki Jailbreak aracının henüz geliştirilme aşamasında olduğu iddia ediliyor.

iOS 9.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak Aracı tam olarak ne zaman çıkacak bilinmesede, çıkmasına çok az bir zaman kaldığını söyleyebiliriz. Jailbreak aracı çıkar çıkmaz sizlerle buradan paylaşacağız.

Önceki İçerikApple MacBook’lara Dokunmatik Klavye mi Geliyor ?
Sonraki İçerikiOS 9.3 ve iOS 9.3.1 Jailbreak Neden Yapılmalı ? (Detaylı Anlatım)
Apple kullanıcısı ve Software Developer olma yolunda emin adımlarla ilerliyor...

2 YORUMLAR

  1. Cydia’nın çakma olduğu çok belli. Program yüksek ihtimalle telefondan kurulan profillerden bir tanesini kurmuş. Bu da YALAN bir tane gerçek program yok mu ya!?

  2. artık yıllar sonra iphoneden vazgeçip androide geçme zamanı geldi diyorum jb olmadan iphone tam bir takoz bu arda iphone 6 sahibiyim ve bundan sonraki kesinlikle android

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?