iOS 9.2.1 Güncellemesi Yayınlandı

0
3292

Geçtiğimiz gün yayınladığımı iPhone 6S pil problemlerinden bahsettiğimiz yazımızıda iOS 9.2.1’in en kısa sürede geleceğinden söz etmiştik. Bugün Apple iOS 9.2.1 güncellemesini yayınlandı. Ancak bu güncellemede Beta sürümlerinde yer verilen özelliklere yer verilmediği sonradan öğrenildi. Apple iOS 9.2.1 güncellemesi ile yaptığı açıklamasında sadece bazı güvnelik açıklarını kapattıklarını ve bazı iyileştirmeler yaptıklarından bahsetti.

iOS 9.2.1 Yayınlandı

Güncellemeyi yüklemek istediğiniz zaman açıklama kısmında yer alan “Bu güncelleme, MDM sunucusu kullanırken uygulama yükleme işleminin tamamlanmasına engel olabilen bir sorunun giderilmesi gibi sorun gidermeleri ve güvenlik güncellemeleri içerir.” uyarısını görmeniz mümkün. Yani kısacası sadece güvenlik açıklamalarının kapatıldığından söz ediliyor.

iOS 9.2.1 Güncellemesi Nasıl Yüklenir ?

Güncellemeyi yüklemek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu izledikten sonra güncelleyebilirsiniz. iOS 9.2.1 Güncellemesinin boyutu ise 38,1 MB.

iOS 9.2.1 Güncellemesi Hangi Cihazlara Geldi ?

iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5

İLGİLİ HABER:  iOS 13.3 vs iOS 13.3.1 Hız Testi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?