iOS 14.6 Beta Yayınlandı! Yeni Sürüme Doğru

0
733

Apple, 20 Nisan’da yeni ürünlerini tanıttığı gibi yeni yazılımları için de tarih verdi. RC sürümü yayınlanan iOS 14.5 güncellemesi de bunlardan biri oldu. Bu hafta iOS 14.5 sürümü de yayınlanacak. Yeni sürümün yayınlanmasından sonra  başka bir güncelleme gelir mi yoksa artık Haziran ayında gelecek olan yeni sürüme mi odaklanılır bunu tartışırız derken, beklenmedik bir adım geldi. iOS 14.6 beta sürümü duyuruldu.

İlginizi Çekebilir: AirTag Hermès Türkiye Fiyatı Açıklandı! Off Diyorum

iOS 14.6 Beta Yenilikleri Ortaya Çıktı mı?

İlk etapta sadece geliştiriciler için sunulan yeni beta sürümünün yakın zamanda tüm kullanıcılar için de gelmesi söz konusu olacak. Bu beta sürümünde nasıl değişiklikler olduğuna gelince, bunu bize zaman gösterecek.

Yeni sürüm geldi ama yeni sürüm hakkında paylaşılan ek bir güncelleme ya da sürüm notu bildirisi olmadı. Sürüm notu değişiklikleri ya da güncelleme için detaylı bilgilendirmeleri gördüğümüz zaman değişiklikleri konuşmamış mümkün olacak.

Tabii ki Apple’ın öncesinde de geliştiriciler yeni sürümlerden bazı detaylar ortaya çıkaracaktır. Bilgiler geldiği zaman ya da güncelleme için detaylı sürüm notları yayınlandığı zaman değişikliklere tekrar bakalım.

iOS 14.6 beta

Şu an daha çok odakta olan iOS 14.5 final sürümünün yayınlanması. Final sürüm bu hafta içerisinde kesin olarak yayınlanıyor. Çünkü Apple tarafından da bu yönde bir açıklama yapıldı.

Önümüzdeki hafta içerisinde yeni sürümün değerlendirmelerini de paylaşacağız. Başta pil durumu ve hangi akıllı telefonlarda pil durumunun nasıl değiştiği gibi konulara da yer vereceğiz.

Önceki İçerikAirTag Hermès Türkiye Fiyatı Açıklandı! Off Diyorum
Sonraki İçerikiPhone 13 Mini Canlı Görselleri Sızdı! Tasarım Detayları
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?