iOS 14.4 Beta 1 Yayınlandı

0

iOS 14.4 Beta 1 sürümü çok kısa bir süre içerisinde yayına açıldı. Çok kısa bir süre içerisinde dememizin bir nedeni var. Çünkü henüz iOS 14.3 sürümünün yayınlanmasının üzerinden sadece birkaç gün geçti. Bu sürüm yayınlanır yayınlanmaz hemen yeni güncelleme için hazırlıklara geçilmiş gibi duruyor.

İlk etapta geliştiricilerin kullanımına açılan yeni sürüm hakkında ilk bilgilere ve detaylara geçelim.

iOS 14.4 Beta 1 ile Değişen Bir Şey Var mı?

Güncelleme şu an için herkese açık değil. Geliştiriciler için açık ama güncellemenin getirdiği yenilikler de açıklanmış değil.

Sürüm notları yayınlanmamış durumda. Muhtemelen birkaç gün içerisinde sürüm notlarının yayınlanmasını bekliyoruz. Varsa değişiklikler sürüm notlarından sonra ortaya çıkacaktır.

Varsa diyorum çünkü bazı Apple kaynaklarına göre yeni güncellemenin odak noktası yenilikler değil de iOS 14.3 serisinde yer alan hataların iyileştirilmesi. 14.3 sürümünde tespit edilen optimizasyon sorunları ve sistem hatalarının giderilmesi için hemen yeni sürümün hazırlandığı konuşuluyor.

iOS 14.4 Beta 1

Tabii ki dediğimiz gibi bu detayları sürüm notları paylaşıldığı zaman öğreneceğiz. Geliştirici beta programına kayıt olan ve yeni sürümü indirmek isteyen kullanıcıların bilmesi gereken son detay ise boyut. Güncelleme 4.45 GB gibi bir indirme boyutuna sahip. Sürüm numarası ise 18D5030e olarak gözüküyor.

Şimdilik iOS 14.4 Beta 1 için paylaşabileceğimiz detaylar bunlar. Söylediğimiz gibi sürüm notları açıklanırsa ya da yeni güncelleme için ek bir bilgi paylaşımı yapılırsa, haberimizi güncelleyeceğiz.

Önceki İçerikApple M1 İşlemcili Mac Modelleri için Microsoft 365 Geldi
Sonraki İçerikiOS 14 Kullanım Oranı Açıklandı – Geçiş Ne Kadar Hızlı?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?