iOS 14.0-14.3 Taurine jailbreak v1.0.7’ye güncellendi

0

iOS ve iPadOS 14-14.3 Taurine jailbreak Odyssey Team tarafından geçtiğimiz gün 1.0.7 versiyonuna güncellendi. Bu güncelleme ile bazı ciddi sorunlar çözüldü. Bu sorunların başında yeniden başlama problemi, veri kaybı ve güncelleme sorunları geliyor.

Taurine jailbreak aracı, birkaç hafta önce 1.0.6 ve 1.0.5 sürümlerine güncellenmişti. Ancak ortaya çıkan bazı sorunlardan dolayı jailbreak geliştiricisi Odyssey Team; bu aracı kullananların 1.0.4 versiyonuna geri dönmesini tavsiye etmişti. Anlağımız kadarıyla Odyssey Team jailbreak sorunlarını çözdü. Resmi twitter hesabı ve Discord kanalından geçtiğimiz perşembe şöyle bir duyuru yayınlandı:

Şunu belirtelim ki; Taurine’in bu versiyonu genel beta şeklinde herkesin kullanımına açık durumda. Versiyon güncellemek için jailbreak updater aracını kullanabilirsiniz. Taurine web sitesinden bu versiyonun .ipa dosyasını indirebilirsiniz.  Şimdilik bu jailbreak sürümüyle ilgili şikayet görünmüyor. Önceki sürümlerin sebep olduğu sorunların çözümünde başarı sağlanmış diyebiliriz.

Ayrıca Taurine v1.0.7; Recovery özelliği ile yükleme sırasında sorun yaşanması durumunda herhangi bir veriyi veya jailbreakinizi kaybetmemeniz için geri yükleme özelliğine sahip.

 

Taurine v1.0.7 versiyon notları aşağıdaki şekilde:

“19 Ağustos 2021 – V1.0.7 yayınlandı. Bu güncelleme; Geri yükleme özellikleri, başlangıç onarımları, yeniden başlama onarımları, bozuk veriden kaynaklı hatalar düzeltilmiştir.”

Eğer Taurine jailbreak kullanıcısıysanız, önyükleme döngülerinden, tehlikeli veri kaybı potansiyelinden veya zorunlu yazılım güncellemelerinden korunmak için jailbreak aracının en son sürümünü yüklemenizi öneriyoruz.

Taurine jailbreak aracının en son sürümüni Taurine.app web sitesinden indirbilirsiniz. BöyleceiOS veya iPadOS 14.0-14.3 cihazınızı Taurine ile jailbreak yapabilirsiniz.

Önceki İçerikiPad mini 6 Tasarımını Gösteren Kalıplar Ortaya Çıktı
Sonraki İçerikMac’de sesli notlar nereye depolanır?
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?