iOS 13.5 Ne Zaman Çıkacak? Yayın Tarihi Belli mi?

0
589

iOS 13.5 beta sürecinde. Yeni güncelleme için en son beta 4 yayınlandı. Sadece geliştiriciler için değil, beta 4 herkes için yayınlandı. Eski iOS 13 sürümlerine göre iOS 13.5 daha fazla yeniliğin geldiği bir güncelleme olacak. Bu kez sağlık odaklı olan bazı düzenlemeler olacak.

Koronavirüs tespiti için nasıl bir ayrıcalık geleceğini paylaşmıştık. Bu yazı için link ekleyeceğim. Google ile ortak bir çalışma yapılması ve koronavirüs tespiti için yeni adımlar atılması dışında, artık tıbbi kimlik verilerinin doğrudan sağlık çalışanları ile paylaşılması gibi bir ayrıcalık gelecek.

Kısadan hisse iOS 13.5 sağlık odaklı güncellemelerden biri olacak. Güncellemeler zaten önemli ama iOS 13.5 daha önemli bir güncelleme.

iOS 13.5 Ne Zaman Yayına Açılacak?

Herkesin merak ettiği kısma doğru ilerliyorum. Detaylara geçmeden şunu belirteyim ki Apple final sürüm tarihini duyurmadı. Tecrübelerimize dayanarak bir tarih çıkarmak ise zor değil. Güncelleme şu an için beta 4 sürümünde.

Genelde beta 5 güncellemesinden sonra final sürümü yayına açılıyor. 22 Haziran tarihinde de WWDC olduğunu hesaba katmak gerekiyor. Tüm ipuçlarını ve doneleri üst üste sıraladığımızda çok bir zaman kalmadığını anlıyoruz.

iOS 13.5

Güncellemenin yayınlanmasından önce bir beta daha gelebilir. Bu beta gelecek olursa, güncelleme 2 hafta içerisinde final olarak herkes için yayınlanmış olacak.

Eğer yeni bir beta daha gelmezse, önümüzdeki hafta içerisinde güncellemeye hazır olun. Bizim beklentimiz en geç 2 hafta içerisinde iOS 13.5 final güncellemesinin yayınlanması. Bu süre 1 haftaya da düşebilir.

Önceki İçerikApple Watch Gökkuşağı Temalı Arayüzleri Yayınlandı
Sonraki İçerikİnstagram yorumları toplu olarak nasıl silinir?
Uzun zamandır mobil teknolojiler üzerinde çalışmalar yapan ve teknoloji dünyasını yakından takip eden İbrahim, yaptığı çalışmalarla teknoloji dünyasında elde ettiği deneyimleri AppleUzmani.net üzerinden paylaşmakta.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?