iOS 13.2.2 İmzaları Kapatıldı – Geri Dönüş Yok

0
209

iOS 13 işletim sistemi için 3.büyük güncelleme sürümü üzerinde çalışmalar devam ediyor. Firma tarafından paylaşılan son güncellemelere bakacak olursak, iOS 13.3 için geri sayım başladı. Kısa süre sonra yayınlanması beklenen üçüncü büyük güncelleme için final sürümü bir yana, şu sıralar farklı adımlar da gelmeye devam ediyor. Son olarak iOS 13.2.2 sürümünün imzalarının kapatıldığı açıklandı.

iOS 13.2.2 Geri Dönüşleri Kapandı

iOS 13.2.2 sürümünün imzalarının kapatılmasıyla beraber, bu sürüm için de geri dönüşler kapanmış oldu. Bir yandan iOS 13.3 beta testleri devam ederken, şu an için iPhone modellerine yüklenebilecek tek kararlı sürüm iOS 13.2.3 oldu.

Eğer iOS 13.2.3 sürümünü yüklemişseniz, imzalar kapatıldığı için iOS 13.2.2 sürümüne de geri dönüşün mümkün olmadığını da belirtelim. Bundan sonraki süreçte kullanıcıların iOS 13.3 final sürümünü beklemesi gerekiyor. Tabii ki isteyen kullanıcıların beta testlerine dahil olabileceklerini de açıklayalım.

iOS 13.2.2

Şu an hem geliştiriciler için hem de genel kullanıcılar için iOS 13.3 beta profilleri yayınlanmış durumda. Hem geliştiriciler hem de standart kullanıcılar beta testlerine kayıt olarak yeni sürümü deneyebilirler. Tabii ki bunun şimdilik önerilmediğini de belirtelim.

Beta sürümleri kararlı bir sürümler değil. Bu nedenle hatalar ve sorunlar tam anlamıyla giderilmiş değil. Bunun için profesyonel olmayan kullanıcıların final sürümünü beklemelerin de yarar olduğunu ekleyelim. Henüz iOS 13.3 sürümü için final serisinin ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor.

Önceki İçerik2019 Apple Müzik Ödülleri Açıklandı
Sonraki İçerik2019’da En Popüler iOS Oyunları ve Uygulamaları
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?