iOS 12 Beta 9 Yayınlandı! İşte Özellikler

0
143

iOS 12 işletim sistemi için süreç bir hayli hızlandırıldı. Apple’ın yaptığı düzenlemeler ve iOS 12 beta 7 sürümünden sonra yaşanan hatalardan dolayı, iOS 12 Beta süreci tam anlamıyla hız kazanmış oldu. Süreçte çok kısa bir süre önce iOS 12 Beta 8 sürümünün yayınlandığını belirtmiştik. İptal edilen iOS 12 Beta 7 sürümünün yerine gelen bir sürüm olarak yayınlanan beta 8 işletim sisteminin hemen arkasından bu kez ise iOS 12 Beta 9 sürümü yayınlandı. Apple tarafından paylaşılan ve şimdilik geliştiricilere açılan sürüm hakkında detaylara geçelim.

iOS 12 Beta 9 Neler Sunuyor?

Yeni yayınlanan sürümle beraber çok önemli değişiklikler beklemeyin. Zaten bu kadar kısa aralıklarda gelen beta sürümlerinde çok büyük değişiklikler karşımıza çıkmıyor. iOS 12 Beta 9 serisinin de sürüm notları tam olarak yayınlanmış değil ancak çok önemli değişikliklerin beklenmediğini belirtelim. Apple’ın yeni sürümle beraber sunduğu değişiklikler genelde hata düzenlemeleri yönünde.

iOS 12 Beta 9

Beta 7 serisinden sonra yaşanan hataların giderildiği bir sürüm olarak geleceği beklentilerini karşılayan yeni sürümün, performans iyileştirmelerini de beraberinde getirdiği görülüyor. Ardı ardına yenilikler alan iOS 12 işletim sisteminin, detaylı sürüm notlarının yayınlanmasının ardından daha detaylı bilgiler paylaşacağız. Şimdilik beta sürümünün sadece geliştiriciler için yayınlandığını da tekrar hatırlatalım. Ayrıca boyut olarak da 300 MB boyutunu gördüğümüzü ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: Apple Store’da Patlayan Tablet Müşterileri Yaraladı

Önceki İçerikApple Store’da Patlayan Tablet Müşterileri Yaraladı
Sonraki İçerikApple Watch Series 4 Modelleri için Detaylar Ortaya Çıktı
Uzun zamandır mobil teknolojiler üzerinde çalışmalar yapan ve teknoloji dünyasını yakından takip eden İbrahim, yaptığı çalışmalarla teknoloji dünyasında elde ettiği deneyimleri AppleUzmani.net üzerinden paylaşmakta.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?