iOS 11 için İlk Duvar Kağıdını İndirebilirsiniz

0
301

WWDC 2017 etkinliğinin en çok konuşulan tanıtımı olarak öne çıkan iOS 11 işletim sistemi, yenilenmiş olan birçok özelliği kullanıcılara sundu. iOS 11 sonrasında gelen tüm değişiklikler hem iPad serileri için hem de iPhone serileri için bambaşka bir deneyim oluşturdu. Sadece tek bir seri değil, geldiği bütün cihazlara özel yenilikler kazandıran yeni işletim sisteminin tüm bu özelliklerini öğrenmek için aşağıda yer alan bağlantıda ki haberimizi inceleyebilirsiniz.

Bakınız: İOS 11 Tüm Yenilikler

Bunun dışına tanıtımdan hemen sonra ilk beta sürümünde yayınlandığını gördük. Aynı gün içerisinde yayınlanan beta 1 sürümüyle beraber kullanıcıların karşısına çıkan iOS 11 işletim sisteminin ilk kullanım deneyimleri de belli olmuş oldu. Eğer iOS 11 beta sürümü hakkında bilgi alıp yeni sürümü nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek isterseniz de aşağı yer alan bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bakınız: iOS 11 beta 1 nasıl yüklenir.

iOS 11 Özellikleri Ortaya Çıkıyor

Tüm bunlarla beraber kısa süre önce geliştirici beta sürümü olsa da binlerce kişi tarafından kullanılmaya başlayan yeni işletim sistemi iOS 11’e özel birçok detayda paylaşılmaya başlandı. Özellikle Apple geliştirici hesabına sahip olmayan, bunun için güncellemeyi yükleyemeyen ya da iOS 11 desteği bulunmayan kullanıcılar için yeni haberlerde gündeme gelmeye başladı.

 iOS 11

Son haberlere göre iOS 11 yükleyemeyen kullanıcılar için duvar kağıdı müjdesi geldi. Akıllı telefonlarda kullanılan ilk iOS 11 duvar kağıdı yayınlandı. En azından iOS 11 ruhunu yansıtan duvar kağıdının bağlantısını ise aşağıda bulabilirsiniz. Bunun dışında yeni tema resimlerinin de Apple tarafından paylaşılması bekleniyor. Tabi henüz bu bilgi de netlik kazanmış değil

iOS 11 İlk duvar kağıdı İndirme sayfası.    

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?