iOS 11 İçin Geri Sayım Başlatıldı

0
65

Apple’ın en çok ilgi gören yazılımı iOS işletim sistemi. Şu an için iOS 10.3 sürümüyle yoluna devam eden işletim sistemi son güncelleme sonrasında gerek pil tüketimi konusunda gerekse de performans konusunda özellikle iPhone akıllı telefonlarında istenen değerler elde edilmişti.

Hala ara güncellemeleri için beta sürümleri yayınlanmaya devam eden işletim sisteminin yeni serisi olacak olan iOS 11 için ise geri sayım başladı. Çok konuştuğumuz, sürekli tasarım iddialarını ele aldığımız iPhone 8 akıllı telefonlarında da kullanılacak olan yeni seri işletim sistemi iOS 11’in tanıtılacağı WWDC 2017 etkinliğinin tarihi ortaya çıktı.

Davetiyeler Gönderildi

WWDC 2017 etkinliğinin merakla beklenen tarihi davetiyelerin ortaya çıkmasıyla beraber netlik kazanmış oldu. Kısa süre önce ortaya çıkan davetiyelerle beraber etkinliğinde 5 Haziran tarihinde başlayacağı ortaya çıktı. 9 Haziran’a kadar devam edecek olan etkinlikte ilk günde tüm yeni yazılımların tanıtılması bekleniyor. Aralarında iOS 11 serisinin de bulunduğu tüm yeni yazılımların ilk günden tanıtılacağı belirtiliyor. Tabi ki etkinlikte sadece yeni yazılımlar tanıtılmayacak. Buna ek olarak Apple’ın bazı yeni ürünlerini de görmemiz mümkün olacak.

WWDC 2017 ios 11

Öncelikle yenilenmiş yüzüyle iMac serisinin ortaya çıkması bekleniyor. Tasarımı değiştirilmiş olan yeni iMac serisinin nasıl yenilikler barındıracağı da WWDC 2017 etkinliğinde ortaya çıkacak. Bunun dışında bir de sürpriz bir ürün beklentisi var. Apple’ın Siri hoparlörü de bu etkinlikte tanıtarak akıllı ev hoparlörü sistemlerine giriş yapması bekleniyor. Tüm bunlar için Apple’ın WWDC 2017 etkinliğini beklemek gerekiyor. Etkinlikle beraber merak edilen tüm detaylarda ortaya çıkmış olacak. Yeni etkinlikte daha ne gibi sürprizlerinde olacağını da ancak Haziran ayında görmek mümkün olacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?