iOS 11 Dosyalar Uygulaması Ortaya Çıktı

0
42

Apple’ın en başarılı işletim sistemi ifadesiyle tanıtması beklenen iOS 11 işletim sistemi için geri sayım başladı. Yenilenmiş bir yapay zeka, bunun dışında yeni bir düzen, geliştirilmiş Siri ve daha birçok özelliği bulunacak olan iOS 11 işletim sisteminin WWDC 2017 etkinliğinde görücüye çıkması bekleniyor.

Akşam saatlerinde tanıtılacak olan yeni işletim sistemiyle ilgili olarak ise sürekli yeni detaylarda gelmeye devam ediyor. Bu noktada son olarak iOS 11 işletim sisteminin özel bir uygulamasının ortaya çıktığını da belirtelim. Doğrudan Apple tarafından yapılan ya da bildirilen bir5 durum olmasa da iOS 11 için ortaya çıkan ilk uygulama ne kadar başarılı bir işletim sistemiyle karşılaşacağımızı gösteriyor.

iOS 11 Dosyalar Geliyor

Doğrudan bir geliştirici tarafından fark edilen yeni uygulama iOS 11 dosyalar adı altında görülüyor. “Files” olarak adlandırılmış olan uygulamanın sadece geliştiricilere özel ve iOS 11 üzeri işletim sistemi istediği görülüyor. Muhtemelen Apple’ın yeni işletim sisteminin varsayılan özelliklerinden biri olması beklenen “Files” yani dosyalar uygulamasının 64 bit tabanlı olması da iddiaların doğruluğunu kanıtlar nitelikte.

ios 11

Tüm bunlarla beraber uygulamanın ve daha birçok detayın kesinleşmesi içinse WWDC 2017 etkinliğindeki tanıtımı beklemek gerekiyor. Şimdilik elde ettiğimiz bilgiler bu kadar ile sınırlı. Yeni tanıtımla için sitemizi takip kalın.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?