iOS 11.4.1 beta Sürümü Yayınlandı

0
113

2 gün önce Apple yeni iOS güncellemesini yayınladı. iOS 11.4 final sürümünün yayınlanmasının ardından, markanın nasıl değişiklikler sunacağı da ortaya çıkmış oldu. iCloud mesajlar sistemi, AirPlay 2 gibi artıları kullanıma alan iOS 11.4 güncellemesinin yayınlanmasının ardından bazı önemli güvenlik sorunları da giderildi. Yaşanan hataların ne kadar geri planda kaldığı konusunda testleri devam eden yeni güncellemenin yayınlanmasının üzerinden sadece 2 gün geçmesine karşın ise Apple’ın bir güncelleme daha yayınladığı ortaya çıktı. Aslında iOS 11.4 güncellemesinin bu seri için son olması bekleniyordu. iOS 12 beta sürümünü beklerken iOS 11.4.1 beta geliştiriciler için yayınlandı.

iOS 11.4.1 beta Neler Sunuyor?

iOS 11.4.1 beta sürümünün geliştiriciler için yayınlanmış olması, iOS 11.4 sürümünde bazı hatalar olduğunu ortaya çıkarmış oldu. Açıkçası tam olarak hatalardan mı yoksa bir güvenlik açığı kaynaklı olarak mı yeni güncellemenin yayınlandığını bilemiyoruz. Beklenmedik bir durum olarak yayınlanan iOS 11.4.1 beta sürüm güncellemesinin önemli bir değişiklik sunmadığını da eklemek gerekiyor.

iOS 11.4.1 beta

Sadece belli başlı düzenlemeler getirdiği düşünülen iOS 11.4.1 beta sürümü hakkında henüz kesin testlerde yapılmış değil. Şimdilik sadece geliştirici sürümü yayınlanan yeni güncellemenin, detayları yayınlandığı ya da herkse açık sürümü yayınlandığı zaman daha fazla bilgi verebileceğiz. Bir sorun nedeniyle mi bu sürümün yayınlandığını da zaman gösterecek. Şimdilik ilgi iOS 12 üzerinde.

İlginizi Çekebilir: iPhone SE 2 Böyle Gözükecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?