iOS 11.2 Beta 4 Kullanıma Sunuldu

1
73

Apple, iOS 11 için ardı ardına adımlar atmaya başladı. Çok fazla hata bulunduğu için güncellemelerine iki koldan devam eden firma bir yandan mini güncellemeler yapıyor bir yandan da büyük güncellemelere hazırlıklar yapıyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde iOS 11.1.2 sürümü yayınlanmış ve tespit edilen hataların giderildiği açıklanmıştı. Henüz iOS 11.1.2 sürümü yeni yayınlanmışken, bugün gelen iOS 11.2 Beta 4 sürümü de güncellemeleri bir hayli detaylandırmış oldu. İki koldan güncellemelerine devam eden markanın, iOS 11.2 Beta 4 sürümünden sonra nasıl değişiklikler getirdiği konusunda da sürüm notları yayınlandı.

iOS 11.2 Beta 4 Neler Getiriyor?

iOS 11.2 Beta 4 sürümüyle beraber gelen önemli bir değişiklik ya da yenilik yok. Son birkaç beta sürümünde olduğu gibi bu beta sürümünde de genel olarak hata düzenlemeleri yapılmış gibi gözüküyor. 47.6 MB boyutunda bir güncelleme boyutuna sahip olan yeni beta sürümünün düzenlediği ilk hata ise dokunmatik sorunları.

iOS 11.2 Beta 4

Bunun dışında önemli bir değişiklik bulamadık. Yayınlanan sürüm notlarında da belirtilen önemli bir değişiklik olmadığını tekrar hatırlatmış olalım. Yeni beta sürümünün yayınlanmasının hemen ardından iOS 11.2 Beta 4 ve iOS 11.1.2 pil karşılaştırılmaları da yapılmaya başlandı. Bu noktada da sonuçların henüz tatmin edici değerleri göstermediğini görüyoruz. Muhtemelen iOS 11.2 final sürümünde pil biraz daha iyi bir hale gelecek.

İlginizi Çekebilir: iPhone X İçin Operatör Kampanyaları Ortaya Çıkmaya Başladı

Önceki İçerikiPhone X İçin Operatör Kampanyaları Ortaya Çıkmaya Başladı
Sonraki İçerikiPhone X’e Home Tuşu Nasıl Eklenir?
Uzun zamandır mobil teknolojiler üzerinde çalışmalar yapan ve teknoloji dünyasını yakından takip eden İbrahim, yaptığı çalışmalarla teknoloji dünyasında elde ettiği deneyimleri AppleUzmani.net üzerinden paylaşmakta.

1 YORUM

  1. Apple ne yapmaya çalışıyor eskiden böyle değildi bu nasıl bi güncelleme bu nasıl bir vurdumduymazlıktır resmen şirketin içine ettiler hala bu yolda devam ediyorlar bizde hala bunlara gözyumuyoruz eşşek olana semer vuran çok olurmuş sözü bence iPhone kullanıcılarına kendimde dahil buna sesimiz çıkmadığı sürece bunlar böyle devam ederler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?