iOS 11.0.3 Yayınlandı. Neler Değişti?

9
76

Apple, iOS 11 konusunda işleri sıkı tutmaya başladı. Teknoloji devi ilk olarak iOS 11.1 büyük güncellemesini yayınlayacak derken, iOS 11 işletim sisteminde yer alan hatalar nedeniyle iOS 11 sistemi için düzenleme güncellemeleri gelmeye başladı. İlk olarak iOS 11.0.1 sürümünün yayınlanması, ardından iOS 11.0.2 sürümü derken bu kez iOS 11.0.3 sürümü yayınlandı. Yine iOS 11.0.3 güncellemesinin de hataları giderdiği açıklandı. Önemli açıkları ve kritik hataları gideren ilk iki ara güncellemeden sonra gelen yeni güncelleme, yine hataları gideriyor. Bu kez giderilen hataların neler olduğu konusunda bilgilere geçelim.

iOS 11.0.3 Neleri Değiştirdi?

Yenilik konusunda önemli bir değişikliği kullanıcılara sunmayan yeni sürümün hata gidermelerinin yanında güvenlik açıklarını kapattığı ve WİFİ sorunlarını giderdiği belirtiliyor. Güncellemenin bu noktada en önemli düzenlemesi ise iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonlarına geldi.

iOS 11.0.3

iPhone 7 akıllı telefonlarında yaşanan dokunmatik sorunları giderildi. Haptic geribildirim kısmında çalışmama, dokunmatik ekranında geç algılama gibi sorunlar düzenlendi. Bu güncelleme iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonları için geldi.

Ayrıca iPhone 6s akıllı telefonlarında yer alan dokunmatik ekran sorunlarına da bir düzenleme getirildiği belirtiliyor. Sadece dokunmatik ekranda değil, ayrıca parmak izi sisteminde yaşanan sıkıntılarında giderilmiş gibi gözüküyor. Sürüm notlarında yayınlanan değişiklikler bu yönde. Bunun dışında gelen değişiklikler ortaya çıkacak olursa, haberimizi güncelleyeceğiz. Özellikle pil sorunları konusunda bir düzenleme olup olmadığı belli değil.

İlginizi Çekebilir: Apple Akıllı Gözlükleri Gelecek Mi?

İLGİLİ HABER:  iOS 11.2 Sorunlarıyla Beraber Geldi

9 YORUMLAR

  1. Cok kötü oldu lütfen tekrar güncelleme yapılsın sebeke sorunu ses sorunu yasıyorum arada sırada konusurken sesım gıdıyormuş memnun kalmadım ve ayrıca ekran sorunu yasıyorumm!!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?