iOS 10.1.1 güncellemesi yayınlandı

12
82

25 Ekim 2016 tarihinde yani bundan 6 gün önce iOS 10.1 yayınlanmıştı. Buna çeşitli yazılarımızda değinmiştik:

iOS 10.1 yayınlandı.

iOS 10.1 nasıl?

iOS 10.1 problemleri ve çözüm yolları

Sorunlar hiç bitmiyor. Apple her ne kadar sık sık güncelleme getirse de iOS kullanıcılarından şikayetler gelmeye devam ediyor. Bunun üzerine Apple kısa bir aradan sonra iOS 10.1.1 güncellemesini, üstelik beta sürümleri bile çıkmadan doğrudan yayınladı.

ios-10-1-1

 

Yukarıdaki resimden de görüldüğü gibi, iOS 10.1.1 güncellemesinde esas odaklanılan nokta Sağlık uygulaması. Bu güncelleme ile Sağlık uygulamasındaki birçok açık kapatılıyor. Sağlık uygulamasında kişilerin özel bilgilerinin gizli kalması çok önemli ve bunlarla ilgili ek tedbirler bu güncelleme ile birlikte alınıyor.

Bu güncelleme ile Bluetooth, Wİ-Fi kullanımı gibi kullanıcıların son dönemde çok sorun yaşadığı alanlarda da eksikliklerin ve hataların giderilmesini umuyoruz.

iOS 10.1.1 güncellemesini Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

iOS 10.1.1 güncellemesini alan modeller

iOS 10.1.1 güncellemesini; aşağıda modeller alabiliyor:

iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE,iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 1, iPad 2, iPad 3 , iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPod touch 5 ve iPod touch 6

 

 

12 YORUMLAR

  1. Fatih bey öncelikle iyi günler, bir kaç sorum olacaktı size beni iPhone 6s’ime ilk çıktığında iOS 10 u yüklemiştim fakat sonradan birtakım nedenlerden ötürü 9.3.5 e geri döndüm. Bu nedenlerden bazıları; kilitli ekranda hızlı whatsappta cevap özelliği yana çekerek değil 3D touch üzerinden olması ve klavyenin bazen slow motion açılması, şarj konusunun testlerde iOS 10un daha iyi olduğu gösterilmesine rağmen daha hızlı tükenmesi.. Bunlar başlıca nedenlerim. Bir çözümü var mıdır? Özellikle hızlı cevap konusunda? Sadece benim telefonumda mı böyleydi? Yardımcı olursanız sevinirim

    • İyi günler.. iOS 10.1.1 güncellemesi yayınlandı. Ama hala bazı sıkıntılar var. Şarj konuusnda bazısı memnun bazıları hala şikayetçi. Kilit ekranında bir değişiklik yok. İsterseniz ios 10’un biraz daha gelişmesini bekleyin.

  2. IOS 10.1.1 güncellemesi ile birlikte rehber arama bölümü çalışmıyor rehberde kayıtlı olduğu halde isimler çıkmıyor… bu sorunun çözümü var mı??IOS 10 un daha çok gelişmesi lazım…

  3. Günaydın iOS 10.1.1 sürümü yükledim ancak hücresel veri ye bağlanmıyor sebebi ne acaba birde 10.1 E dönme şansım var mı. Teşekkür ederim

  4. Merhaba, iphone 6s’ime 10.1.1 yüklemiştim güncellemenin ilk çıktığı gün, ancak bugün telefon durup dururken kapandı ve açılmıyor. sürekli açılmaya çalışıyo ama açılamıyor. apple destek sitesinde denilen her şeyi yaptım, teknik servisi aradım onunla da baya uğraştık telefonda ama nafile.. yarın servise götürüp vericem. bence yüklemeyin 10’u.

    • merhaba bende 5s kullanıcısıyım ve telefon güncellemeden 3- 4 gün sonra kasmaya başladı ve kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. itunes üzerinden her şeyi denedim fakat yüklerken kapandığından hep hata aldım. apple destek bölümü ile görüştüm ve bana yok wifi den güncellediyseniz ondandır tekrar yapın yapamıyorsanız kablonuzu değiştirin diyor bunları yapmama rağmen hiç bir sonuç bulamadım. Bu sorunun çözümünü bulan biri var mı. GÜNCELLEME YAPMADIYSANIZ SAKIN YAPMAYIN. BİZ YANDIK SİZ YANMAYIN.

  5. merhaba yeni ios 10.1.1 yükledim saj sıkıntı oluyo telefon bı donmaya başladı filan ıphone 6s telefon sajı daha hızlı tükenmeye başladı ve donmaya başladı ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz garantiyemi göndereyim yoksa ?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?