İngilizcenizi Kısa Sürede Geliştirin! | Hello7 Uygulama İncelemesi

0
90

Herkese merhabalar ben Appleuzmanı.net’den Atamert.

Bu videomda sizlere ingilizce sınavına hazırlananlar için, ingilizce öğrenmek ve geliştirmek isteyenler için veya kelime hazinesini arttırmak isteyenler için çok basit ve etkileyici bir yoldan bahsedeceğim.

Hello7 uygulaması IOS platformlara indirebileceğiniz bir ingilice öğrenme uygulaması. Diğer uygulamalardan farklı kılan kısmı GIF kullanarak ön plana çıkartması.

Hatta uygulama yapımcıları uygulamayı şu kelimelerle tanımlıyor;

GIFler ile İngilizce Öğreten Uygulama

Her gün sosyal medya sitelerinde karşımıza çıkıyorlar. Facebook, Twitter, Instagram hatta haber siteleri bile onlarla dolu. Aslında GIFler çok eskiden beri var ama son yıllarda tekrar moda oldular. Komik kediler, düşen insanlar, kazalar, filmlerden kareler…

Bir grup girişimci eğlenceli GIFleri alıp en yaygın İngilizce kelimelerle birleştirerek ilginç bir uygulama yapmış. Adı, Hello7.

Uygulama kullanıcılarına her gün 7 yeni İngilizce kelime öğretmeyi vaadediyor. Sistem aslında çok basit, her gün size önerilen 7 kelime arasından bildiklerinizi çıkarıyorsunuz, yerlerine yenileri geliyor ve başlıyorsunuz. Bir günü tamamlamak yaklaşık 10 dakika alıyor.”

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?