İndir: Windows 11 Build 22000.65 ISO Güncellemesi

0
171

Windows 11 Build 22000.65 ISO güncellemesini artık indirebilirsiniz. Bu yazımızda bu güncele hakkında bilgiler vereceğiz.

Windows 11 Build 22000.65 güncellemesinin genele açık sürümünün yayınlanmasına henüz aylar var. Microsoft test edilmesini için aylar öncesinden deneme sürümlerini yayınlamaya devam ediyor.

Windows 11 Build 22000.65 artık indirilebiliyor. Bu güncellemede eski güncellemelerde olan pek çok hatanın giderildiği ve birçok performans iyileştirmesinin olduğu Microsoft açıklamasında ifade ediliyor. Windows bloğunda yer alan açıklamayı okumak için tıklayın.

Açıklamadan önemli kısımlar şu şekilde:

” Windows 11’in ilk ön izlemesini yayınlamaktan dolayı çok heyecanlıyız. Sizlerden gelen geri bildirimler çok önemli. Bugün yeni bir güncelleme yayınlıyoruz (Build 22000.65) Bu güncelleme geliştirme kanalında yer alan herkes için. Bu güncellemede yenilikler ve hata düzeltmeler var. Windows 11’in daha iyi deneyim sunabilmesi için gerekli iyileştirmeler yapıldı.” (Çeviri İngilizce metnin Türkçe dili kurallarına uydurulması ile yorumlanmıştır. Orijinal metin için yukarıdaki linke göz atabilirsiniz.)

Bahsedilen iyileştirmelerden biri; Ayarlar kısmında Güç & Batarya kısmında yeni bir güç modu seçeneği getirilmiş. Ayrıca masa üstünde sağ tıkladığınızda yenileme yapma seçeneği de gösteriliyor.

Microsoft’un blog yazısında tüm değişiklikler ayrıntılarıyla anlatılmış. Windows 11 ile ilgileniyorsanız bunları okumanız yararlı olabilir. Bu sürümün beta denemesi sürümü olduğunu biz hatırlatalım. Her beta sürümünde olduğu gibi bu sürümde de hatalar olacaktır. Hatta bu hatalar bilgisayarınızın çalışmasını olumsuz etkileyebilecek türden olabilir. Ne yaptığınızı bilmiyorsanız beta sürümlerinden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Windows 11’in kararlı bir sürümünün bu yılın sonuna doğru yayınlanacağını düşünüyoruz.

Ayrıca şu haberlerimize de göz atabilirsiniz:

Önceki İçerikiPhone 13 Kılıfları Yan Yana Görüntülendi
Sonraki İçerikGoogle Meet nedir? Google Meet nasıl kullanılır?
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?