İlk Defa 3 Yeni iPhone Modeli Birlikte Görüldü

0
58

iPhone 8 akıllı telefonları bu sene en çok merak edilen akıllı telefon modelleri olarak öne çıkmaya başladı. Her ne kadar Apple’ın özel seri akıllı telefonu olacağı düşünülse de hala iPhone 8 akıllı telefonlarının geleceği bile netlik kazanmadı. Bu noktada son iddialar yeni seri akıllı telefonların yerine iPhone 7s modelinin geleceği yönünde. Tekrar beklentileri baştan sona değiştiren yeni iddialar sonrasında bir kez daha yeni model gelmeyecek mi soruları öne çıkarken bu kez tam tersi bir iddia ortaya çıktı. Yeni görsellerle beraber destelenen bu iddialarla yine beklendiği gibi 3 yeni akıllı telefon modelinin geleceği belirtildi.

3 iPhone Birlikte Görüntülendi

Bu noktada yeni seri akıllı telefonların kalıpları olduğu iddia edilen yeni kalıplarla beraber 3 farklı iPhone modeli geleceği de belirtildi. Görüntüde iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8 akıllı telefonları olduğu belirtilen akıllı telefonlar bulunurken her üç modelinde tasarım detayları da ortaya çıkmış durumda.

iphone modelleri

Paylaşılan görsellerde yer alan kalıplara göre iPhone 8 modelinde dikey çift kamera kullanımı yapıldığı görülüyor. Bu model orta boyutta gelecek model olarak görülüyor. iPhone 7s Plus modeli olduğu iddia edilen bir diğer modelde ise daha büyük ekran boyutu kullanıldığı ve telefonların yatay çift kamera kullanımı yaptığı görülüyor. 7s modelinde ise tek arka kamera kullanımı yapıldığı görülüyor.

Kalıp Görselleri 3 Modeli Doğrulamış Oldu

Tabi ki Apple tarafından açıklama yapılmadığı sürece tüm bu iddialar asılsız iddialar olarak gösteriliyor fakat son iddiaların kalıp görselleriyle beraber gelmiş olması bu iddiaların daha güçlü olarak karşımıza çıkmasını sağlıyor.

3 farklı model ile gelmesi durumunda hem satış konusunda daha fazla alternatif sunacak olan markanın, bunun dışında genel olarak satışlarının da artacağı belirtiliyor. Bir nevi yeni serinin rekor ücretlerine ulaşamayan kullanıcılar için alternatif yeni modeller sunulmuş olacak. Yeni modellerin doğrulanmasını ise merakla bekliyoruz. Belki WWDC 2017 etkinliğinde bu konuya ilişkin yeni ipuçları paylaşılabilir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?