Hyper, ‘dünyanın ilk’ 245W GaN şarj cihazını ve powerbankını duyurdu

0
74

Hyper, 245 watt değerinde güç üretebilen bir şarj cihazı ve bir taşınabilir pil takımı (Powebank) duyurdu.

Aksesuar üreticisi firma geçtiğimiz günlerde, “dünyanın ilk ve en küçük” 245W masaüstü şarj cihazı olarak adlandırılan HyperJuice 245W GaN Masaüstü Şarj Cihazını duyurdu. Fiyatı Hyper web sitesinde 199,99 Dolar.

hyper 1

Hyper’ın 245W şarj cihazı, 13 inç MacBook Pro veya MacBook Air gibi dört adete kadar 60W dizüstü bilgisayarı veya 16 inç MacBook Pro, bir tablet ve bir akıllı telefon gibi iki adet 100W dizüstü bilgisayarı aynı anda şarj edebilen dört ayrı USB-C koruyucuyu kapsıyor.

“Cep boyutunda” olarak tanımlansa da 245W GaN şarj cihazı biraz daha büyük. Görüldüğü kadarıyla standart duvar adaptörünüzden oldukça büyük. Yine de hareket halindeyken kullanıma uygun. Cihazlarınızı şarj etmek için bir çantada veya kolaylıkla taşınabilir. Üzerinde bulunan OLED ekranda her bağlantı noktasında pil kapasitesi ve şarj gücü hakkında bilgileri görebiliyorsunuz. 245 W’lık bu Powerbankı doldurmak 1 saat sürüyor. Hyper web sitesinde satış fiyatı 249.99 Dolar olarak görünüyor.

Hyper ayrıca dizüstü bilgisayarları, akıllı telefonları, dronları ve daha fazlasını şarj etmek için bir çift 100W USB-C Güç Dağıtım bağlantı noktası ve iki 65 W USB-C güç dağıtım bağlantı noktasına sahip benzer bir 245W USB-C pil paketini duyurdu.

 

Önceki İçerikM1 işlemcili MacBook mu yoksa M2 işlemcili MacBook mu? Hangisi alınır?
Sonraki İçerikiPhone 14 Pro modelleri iPhone 13 modellerinden daha pahalı olabilir
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?