Herkese Açık iOS 11 Public Beta 1 Yayınlandı

0
81

iOS 11 işletim sistemi tanıtıldıktan sonra yeni işletim sisteminin ne zaman final sürümü olarak yayınlanacağı merak konusu olmuştu. WWDC 2017 etkinliğinden sonra beta 1 sürümü yayınlanmış olsa da iOS 11 beta 1 sürümü sadece geliştiriciler için yayınlanmıştı.

Geçtiğimiz günlerde de merakla beklenen iOS 11 beta 2 sürümü yayına girdi. Fakat her iki sürümde de sadece geliştirici desteği verildi. Sadece geliştiriciler için yayınlanan beta sürümlerinden sonra ay sonuna doğru iOS 11 Public Beta 1 sürümünün yayınlanması bekleniyordu. Apple merakla beklenen herkese açık sürüm içinde daha fazla beklemedi ve iOS 11 Public Beta 1 yayınlandı.

iOS 11 Public Beta 1

iOS 11 Public Beta 1 Nasıl Yüklenecek?

Herkese açık iOS 11 beta sürümü olarak yayınlanan yeni sürümle beraber iOS 11 desteklenen tüm cihazlarda da kullanılabilir olacak. iPad ve iPhone modelleri için beklenen gelişme olarak gösterilen iOS 11 Public Beta 1 sürümünün yayınlanmasından sonra merak edilen bir diğer konu ise güncellemenin herkese açık sürümünün nasıl yükleneceği.

Bunun için kullanıcıların çok fazla bir şey yapmalarına gerek yok. Öyle ki iOS 11 Public Beta 1 sürümü OTA üzerinden verildi. Kısacası telefonunuzun ya da tabletinizin yazılım güncellemesi bölümünden kolaylıkla yeni beta sürümünü yükleyebileceksiniz. Şimdilik farklı bir yenilik getirmediği belirtilen iOS 11 Public Beta 1 sürümünün, yenilikleri ortaya çıkarsa haberimize ekleyeceğiz.

İlgili Haber: iOS 11 Geliştirici Beta 2 Sürümü Tüm Yenilikler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?