Haftanın En İyi iOS Uygulamaları ve Oyunları (17 – 18 Mart)

0
123

Bir haftanın daha sonuna geldik. Yeni haftaya başlamadan önce her zaman olduğu gibi bu hafta içerisinde yayınlanmış veya en sevilen En İyi iOS Uygulamaları ve Oyunları ele alacağız. En İyi iOS Uygulamaları ve Oyunları hangileri? Bu hafta ne gibi gelişmeler oldu? Kullanıcılar en çok hangi içerikleri sevdi? İşte listemiz.

En İyi iOS Uygulamaları ve Oyunları Hatırlatma

Uygulamalara ve oyunlara geçiş yapmadan önce En İyi iOS Uygulamaları ve Oyunları listemizde yine en çok indirilen oyunlar ve uygulamalara yer vereceğimiz gibi bu uygulamaların tamamen ücretsiz uygulamalardan seçilmediğini de ekleyelim. Ücretli uygulamalar, ücretsiz uygulamalar veya oyunlar ve ses getiren yeni yapımları inceleyeceğiz. Hemen başlayalım.

Fortnite Battle Royale

Listenin hemen başında haftanın en çok konuşulan oyunu var. Bilgisayar ve konsol versiyonları bir hayli ilgi çeken Fortnite Battle Royale oyununun mobil versiyonu yayınlandı. İlk olarak iOS için yayınlanan mobil versiyon konusunda detaylı bilgilendirmeleri yapmıştık. Bu bilgilendirme yazımıza aşağıda yer vereceğiz.

Fortnite iOS

Çapraz platform desteği, gerçek zamanlı oynanış, kolay kontrol desteği, yenilenmiş grafikler ve tam platform uyumu gibi birçok artısıyla beraber gelen Fortnite Battle Royale mobil oyununun, şimdilik kayıtlarla sınırlı kullanıcılara sunulduğunu da ekleyelim. Fakat kısa süre içerisinde oyunu herkes oynayabilecek. Oyunu şimdi nasıl oynayabileceğiniz konusunda da yine aşağıda vereceğimiz bağlantıda yer alan yazıyı inceleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi en az iOS 11 istiyor
Boyut 2 GB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki  

‎Fortnite
‎Fortnite
Developer: Epic Games
Price: Free+

 

Bakınız: Fortnite iOS Sürümü Nasıl Oynanır? Özellikleri Neler?

Paste 2

Akıllı telefonlarda metin düzenlemek, görsel yerleşimleri gerçekleştirmek ve benzeri ofis işlemleri hala çok basit değil. Her ne kadar donanımlar ve yazılımlar bir hayli gelişmiş olsa da bunun hala istenen seviyede bir rahatlık yok. İşte bu konuda kullanıcıların yardımına koşan uygulamalardan birisi de Paste 2 uygulaması.

Paste 2

Paste 2, kopyaladığınız her şeyi depolar ve tüm cihazlarınızda ihtiyacınız olduğunda pano geçmişinizi kullanmanızı sağlar. Metin, resim, bağlantı, dosya ve diğer içerik türlerini de tanıyan uygulama, bunları bir bir düzenlemenize de izin veriyor.

iOS işletim sistemi en az iOS 11 istiyor
Boyut 2 GB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki  

‎Paste (legacy)
‎Paste (legacy)
Developer: Dmitry Obukhov
Price: Free

Circle Invest

Bir sanal para uygulaması olan Circle Invest, sanal para alım satım yapılabilecek bir mobil uygulama. Fakat Circle Invest uygulaması üzerinden sanal para alım satımının ne kadar başarılı olduğu konusunda bir bilgi yok.

Circle Invest

Bunun için sanal para satın alıp satmak için kullanmak yerine, ilgi duyan kullanıcılar için anlık sanal para birimi durumlarını öğrenmek için kullanılabilir. Yani tutup bu uygulama ile sanal para yatırımı yapmanız pek mantıklı değil. Ama dediğimiz gibi sanal para birimlerinin değerlerini anlık olarak takip etmek için kullanılabilir.

iOS işletim sistemi en az iOS 11 istiyor
Boyut 53.3 MB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki Link

PGA Tour AR

Artırılmış gerçeklik uygulamalarını seviyorsanız PGA Tour AR size hitap eden bir uygulama. Uygulamada çeşitli golf karşılaşmalarının ve alanlarının 3D olarak harita modelleri sunuluyor.

PGA Tour AR

Bu hartaları da istediğiniz yere Artırılmış gerçeklik ile aktarıp incelemeniz mümkün. Boyutları arttırmak ve benzeri işlemleri yapmakta oldukça basit.

iOS işletim sistemi en az iOS 9.2 istiyor
Boyut 165 MB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki  

‎PGA TOUR AR
‎PGA TOUR AR
Developer: PGATOUR.com LLC
Price: Free

Armello

Bir masa oyunu olan Armello, kart tabanlı oyunlar arasında yer alıyor. Nihai amacınız, araştırmak, plan yapmak, ajanları işe almak, keşfetmek, canavarları yok etmek, büyü yapmak ve diğer oyunculara karşı karşıya gelmek için Armello’nun kral ya da kraliçesi olmaktır.

Her ne kadar kart tabanlı olsa da oyunu 3D olarak oynadığınızı da ekleyelim.

iOS işletim sistemi en az iOS 9.1 istiyor
Boyut 835 MB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki  

‎Armello
‎Armello
Developer: League of Geeks
Price: Free+

Siege of Dragonspear

Zindan ve Ejderha oyununun devam oyunu olarak gösterilen Siege of Dragonspear oyununda, derin zindanlarda yeni taktiklerle yeni savaşlar yönetiyorsunuz.

Oyunun birçok zorluk seviyesi ve birçok farklı haritası bulunuyor.

iOS işletim sistemi en az iOS 11 istiyor
Boyut 2.6 GB
Fiyat 50 TL
İndirme Linki  

‎Siege of Dragonspear
‎Siege of Dragonspear
Developer: Overhaul Games
Price: ₺89,99

 

İLGİLİ HABER:  Günün Ücretsiz iOS Uygulamaları (12 Mart)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?