Günün ücretsiz App Store uygulamaları 20 Haziran 2017

0
1

Apple Store’da her gün yeni kampanyalar düzenleniyor ve normalde ücretli olan birçok uygulama 24 saatliğine ücretsiz oluyor. 20 Haziran 2017’nin ücretsiz olan App Store uygulamalarını paylaşıyoruz. Konuyu arkadaşlarınızla da paylaşarak, onların da yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Sağ kısımdan sosyal medya hesaplarımızı beğenerek, kampanya haberlerini takip edebilirsiniz.

Telepaint

Puzzle oyunlarını sevenler için güzel bir oyun. Normalde 2,99 $ olan uygulama kısa süreliğine ücretsiz.

İndirmek için tıklayın.

Kiwake Alarm Clock

Apple’ın alarm uygulamasından sıkılanlar için değişik özellikleri olan güzel bir alarm uygulaması. Normalde 2,99 $ olan uygulama kısa süreliğine ücretsiz. Deneyebilirsiniz.

İndirmek için tıklayın.

iBasket Pro

App Store’un en iyi basketbol oyunlarındna birisi olarak adlandırılıyor. Tek oyun modu olduğu gibi, turnuva modları da var.  Normalde 0,99 $ olan uygulama kısa süreliğine ücretsiz.

İndirmek için tıklayın.

Radio Live! deluxe

Özellikle yabancı radyo istasyonlarını dinlemek isteyenler için güzel bir uygulama. Birçok ülkenin radyo kanalları var. Bunlar da klasik müzik, pop gibi türlerine göre sınıflandırılmış. Normalde 0,99 $ olan uygulama kısa süreliğine ücretsiz.

İndirmek için tıklayın.

Simple Habit Tracker

Yeni alışkanlıklarla hayatınızı değiştirebilirsiniz. Sağlıklı yaşam için 200 farklı fikir sunuluyor. Tek sorunu İngilizce olması. Normalde 1,99 $ olan uygulama kısa süreliğine ücretsiz.

İndirmek için tıklayın.

Block vs Block

Blok oyunu. Normalde 2.99 dolara satılıyor. İndirme linki için tıklayın.

Line Birds

Küçük kuşlara tehlikeli ormanda yol gösterin. Her kuşun kendine ait kabiliyetleri var. Normalde 0,99 dolara satılıyor. Kısa süreliğine ücretsiz. İndirmek için tıklayın.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?