Google’ın gizli iOS uygulaması Android’e geçmenize yardımcı oluyor

0
20

Gelen haberlere göre Google, iOS kullanıcılarının Android’e geçmelerini kolaylaştırmak için gizli bir uygulama geliştirdi. Bu haber bugün 9to5Google web sitesinde yayınlandı. Uygulamanın adı: “Switch to Android” yani “Android’e geç.” Bu uygulama kablo kullanmadan iOS’dan Android’e telefonunuzu aktarmanızı sağlıyor.

Söz konusu uygulama şimdi App Store’da yayınlandı. Uygulamanın App Store’da yer alan açıklamasında, önemli olan tüm verilerinizi kablo kullanmadan Android’e taşımanıza yardımcı oluyor yazıyor. Taşınabilecek verilerin çerisinde şunlar var: Fotoğraflar, videolar, kişiler ve takvim.

Bu uygulama ile taşınabilecek veriler arasında mesajlar yok. Muhtemelen uygulamanın sonraki sürümlerinde bu sorun ortadan kalkacaktır.

Haberin yer aldığı 9to5Google sitesine göre App Store’da arama yapıldığında bu uygulama görünmüyor. Yine de aşağıda paylaşacağımız bağlantı ile bu uygulamayı indirmeniz mümkün. Google henüz resmi bir açıklama yapmadığından App Store’da uygulamanın ne zaman listeleneceğini henüz bilmiyoruz.

Uygulamayı indirmek isterseniz bu linkten indirebilirsiniz.

 

Önceki İçerikApple Watch tansiyon özelliği 2024’e kadar ertelendi
Sonraki İçerikiPhone 13 güncelleme sonrası el feneri çalışmıyor nasıl düzeltilir?
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?