Google Play için Müthiş Yenilik

1
262

Google’ın mobil işletim sistemi olan Android cihazlarda yer verilen Google Play Store için muhteşem bir güncellemenin son hazırlıkları kullanıcılar için tamamlanıyor. Google’ın büyük önem vererek hazırladığı sıradaki güncellemesinde sadece tasarım olarak iyileştirmeler yapılmayacak, bunun haricinde herhangi bir uygulamayı yüklemeden önce o uygulamayı denemenize izin verecek bir özellik daha eklenecek.

Google Play Uygulamaları İndirmeden Denemek

Android kullanıcılarının bildiği gibi bazı Android uygulamalarında reklamlar yer alıyor. Bu reklamlara tıkladığınız da ise sizi Google Play Store’a yönlendiriyor. Bu yönlendirmede karşınıza çıkan uygulamayı indirerek cihazınıza kurabiliyorsunuz. Ancak yeni gelecek olan güncelleme sayesinde Google Play Store size İndir ya da Dene seçeneklerini sunacak. Böylece bir süre içerisinde uygulamayı cihazınıza kurmadan deneyebileceksiniz. Beğendiğiniz uygulamaları yine indirerek tamamen kullanabilirsiniz.

İşte Google Play Store Güncellemesi‘nden sonra karşılaşacağınız ekranın bir örneği ;

1 YORUM

  1. Apple kullanıcısıyım arama konuşma ses kayıt indiremiyorum bu kayıt bilgilerini Apple telefonlara indirme olacağı saglarmısınız teşekkür ederim

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?