Gerçek Dinozor Dişi Bulunan iPhone 13 TYRANNOPHONE

0
163

Apple’ın akıllı telefonlarında bazı öne çıkan özel seriler görüyoruz. Zaten Apple’ın sunduğu telefonlar standart olarak prestijli olan telefonlar. Fakat bazı özel seriler var ki standart modellerin çok daha önüne geçiyor. Yine bunlardan birisi de Caviar tarafından sunulan iPhone 13 TYRANNOPHONE modeli oldu.

Üst segment özel tasarım telefonlar sunan Caviar, bu kez çıtayı arşa çıkarmış gibi gözüküyor. Çünkü söz konusu özel serinin sahip olduğu tasarım yapısı başka bir akıllı telefonda görebileceğiniz bir tasarım yapısı değil. Peki bu modeli özel kılan detaylar neler?

iPhone 13 TYRANNOPHONE Nasıl Bir Akıllı Telefon?

Söz konusu akıllı telefonun arka kısmı tamamen özel olarak tasarlanmış durumda. Çift altın kaplama çizgilerin dışında arka kısımda Tyrannosaurus resminin yer aldığı akıllı telefon, gerçek bir Tyrannosaurus dişiyle beraber geliyor.

Artık marka bunu nasıl elde etti bilmiyoruz ama ürün sayfasında söylenene göre 80 milyon yıllık olan bir diş parçalarının telefonun arkasına yerleştirildiği görülüyor. Resimde yer alan dişlerden birisinde bu parça yer alıyor.

iPhone 13 TYRANNOPHONE

Onun dışında dinozorun gözü kısmında gerçek bir kehribar kullanıldığı da görülüyor. Arka kısımda kullanılan bu yapı bir yana, yine arka kısımda PVD kaplamalı titanyum malzeme sunulduğunu da eklemek lazım.

iPhone 13 TYRANNOPHONE

Arka kısımda kameraların çerçeve bölümünün de kaldırıldığını belirtelim. Bu benzersiz iPhone 13 TYRANNOPHONE tasarımına ulaşmak ise hiç kolay değil. Telefonun fiyatı 8.610 dolar olarak açıklandı.

8 bin dolar üzerinde olması bir yana, telefonun üretimi oldukça sınırlı bir şekilde yapılacak. Sadece 7 adet ile sınırlı olan iPhone 13 TYRANNOPHONE, devam modeliyle gelmeyecek. Zaten dinozor diş fosilini bulmak çok zor olsa gerek. Bunun devam modellerinin de olmaması oldukça normal.

Önceki İçerikiOS 15.2 ile iPhone 13 Pro’ya Çok Güzel Bir Artı Geliyor
Sonraki İçerikAirPods Pro 2 için Yeni Görseller Ortaya Çıktı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?