Geforce Now, Apple M1 İşlemci Desteğini Aldı

0
109

Yakın zamanda ülkemizde de boy gösteren Geforce Now bulut oyun servisi, her geçen gün biraz daha gelişip biraz daha yaygınlaşıyor. Sistemi sürekli olarak güncelleyen Nvidia, en son yeni Apple işlemcisi için destek güncellemesi yayınladığını duyurdu.

Üstelik sadece M1 işlemcili olan Mac modellerini kullananlar için bir ayrıcalık yok. Bunun yanında Chrome tarayıcı kullananlar için de güzel haberler geldi.

İlginizi Çekebilir: iPhone 12 Mini için DxOMark Kamera Puanı Açıklandı

Geforce Now Artık M1 İşlemcileri de Destekliyor

Yapılan güncelleme sonrasında yeni uygulamayı M1 işlemcili Mac bilgisayarlara indirerek yine akıcı bir şekilde oyunları oynayabileceksiniz. Bulut oyun sisteminden yararlanmak adına başka bir araca ihtiyacınız olmayacak.

İkinci kısımda ise tarayıcı desteğinden söz etmek gerekiyor. Bulut oyun servisine Chrome desteği de tam olarak eklenmiş durumda.

Bu demek oluyor ki artık tarayıcınızı açıp, doğrudan Geforce Now hesabınıza girerek oyunları oynayabileceksiniz. Tarayıcı desteğinin gelmesi, gerçek anlamda önemli bir adım çünkü işleri daha da kolaylaştırıyor.

Geforce Now 

Güncellemelerin şu an için yayında olduğunu da belirtelim. Beta süreci ve test süreçleri tamamlanmış ve tüm kullanıcılar için güncellemeler sunulmaya başlanmış durumda.

Turkcell GamePlus ile ülkemizde de hizmet verecek olan Nvidia’nın bir yandan da güncellemelerine devam edeceğini düşünüyoruz. Bundan sonra sisteme nasıl yenilikler gelir zaman gösterir ama her gelen yenilik oyun keyfini biraz daha arttıracaktır orası kesin.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?