Galaxy Note 5 Yeni Modeli Çıktı

0
330

Samsung geçtiğimiz aylarda yeni akıllı telefonu olan Galaxy Note 5 modelini 32 GB ve 64 GB kapasitelerinde olanları satışa çıkarmıştı. Ancak Galaxy Note 5 yep yeni bir güncelleme ile tekrar satışa sunuldu, bu kez ise Galaxy Note 5 Micro SD kart desteği ile satışa sunuldu.

Galaxy Note 5 128 GB Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy Note 5 modelinin satışa sunulduğu ilk zamanlarda kullanıcılar tarafından Micro SD kart desteği olmadığı için çok kez eleştirildi. Ülkemizde her ne kadar çok bulunmasada Samsung Galaxy Note 5 almak isteyen ve 64 GB’ı yeterli bulmayan kullanıcılar için de 128 GB’lık modelini satışa sundu. Samsung Galaxy Note 5 128GB Winter Edition olarak satışa sunuldu.

samsung galaxy note 5 nasıl

Galaxy Note 5 128 GB Modeli Ne Kadar ?

Samsung Galaxy Note 5 Winter Edition modeli şuan sadece Güney Kore’de satışa çıktı ve satış fiyatı olarak 850 Dolar‘dan satışa sunuluyor. Ancak cihazın önceki Galaxy Note 5 modeli ile hafızası farkında en ufak bir teknik farklılık dahi bulunmuyor.

Samsung’un bu 128 GB’lık modelinin daha sonra dünya çapında satışa çıkarılıp çıkarılmayacağı konusunda henüz bir netlik yok. Ancak tabi ki Samsung satış istatistiklerini inceledikten sonra diğer ülkelerde de buna göre bir satış stratejisi izleyecektir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?