Eskişehir iPhone Teknik Servis

2
3149

Teknik servis konusu, ince elenip sık dokunması gereken bir konu. Söz konusu akıllı telefonlar, hele bir de Apple akıllı telefonları ya da tabletleri ya da akıllı saatleri olunca, teknik servis konusu biraz daha önem kazanıyor. Aldığınız cihaz zaten pahalı bir ürün oluyor ve servis ücretleri de yine belli bir bütçenin üzerinde oluyor. İşin diğer bir boyutu ise güvenlik. Apple teknik servis hizmetinde yüksek ücretlerden kaçarken, sahte parça durumuyla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. İşte tüm bu olumsuzluklardan sıyrılarak hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmet almak isteyen Eskişehirli Apple kullanıcılarına müjdeli bir haberimiz var. Appleuzmani.net olarak bu sayfamız üzerinden Eskişehir iPhone teknik servis önerilerini sunmaya başlıyoruz.

En Güvenilir Eskişehir iPhone Teknik Servis Hizmetine Nasıl Ulaşacaksınız?

Sadece iPhone için değil, diğer tüm Apple ürünleri için de teknik servis desteği alabileceğinizi belirterek sunacaklarımıza geçelim. Bu sayfamız üzerinden Eskişehirli Apple kullanıcıları birçok ayrıcalık elde etmiş olacak.

Eskişehir iPhone teknik servis
Eskişehir iPhone teknik servis hizmetleri

Yıllardan beri, gerek sizden gelen sorular gerekse de teknik servis sponsorlarımızdan elde ettiğimiz tecrübelerimiz sayesinde, onarım ya da hasar tespit süreçlerinin nasıl işlediği konusunda yeterince tecrübe sahibi olduk. Tüm bu tecrübelerimiz sayesinde, en iyi iPhone teknik servis hizmetini nasıl alacağınız konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Bizim Önerilerimiz

Bu bölümde bizim size önerdiğimiz ve kendi değerlendirme süzgecinden geçirdiğimiz Eskişehir Apple teknik servislerine ulaşabileceksiniz. Orijinal parça kullanan ve profesyonel ekiplerle çalışan servisleri bulabileceksiniz.

Sizin Yorumlarınız, Sizin Elde Ettiğiniz Tecrübe

Her teknik servis süreci farklı bir deneyim. Kimi zaman parçalardan kaynaklı sorunlar, kimi zaman pilden kaynaklı bir sorun, kimi zaman yazılımsal sorunlar ve daha birçok çeşit sorun. En büyük avantaj yine sizler olacaksınız.

Eskişehir iPhone teknik servis
Eskişehir Apple teknik servis

Eskişehir iPhone teknik servis sayfamız üzerinden paylaşacağımız tecrübeleriniz, hem servisler hakkında bilgiler sunmanızı sağlayacak hem de diğer kullanıcılara yardımcı olacaksınız. Tüm kullanıcılar bu şekilde bir değerlendirme ile tam anlamıyla kaliteli bir hizmet veren servislere ulaşabilecek.

Servis Bilgilerine Ulaşabileceksiniz

Apple teknik servis ya da herhangi bir iPhone teknik servisi tercih ederken dikkat edeceğiniz kriterlerden biri olan servis bilgileri ve iletişim durumları hakkında da Eskişehir iPhone teknik servis sayfamız üzerinden bilgi almanız mümkün olacak.

Servis Kararını Verirken Nelere Dikkat Edeceğiz?

Eskişehir Apple teknik servis sayfamız hakkında detayları paylaştığımıza göre gelelim aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye. Biz bu sayfamız üzerinden Apple teknik servis önerilerini paylaşacağız ancak Apple yetkili servis hizmeti almanız gerektiği durumlara nasıl karar vereceksiniz? Yani teknik servis mi yoksa Apple yetkili servis tercihi mi? Şimdi bu konuda sizleri aydınlatmaya çalışalım.

Eskişehir iPhone teknik servis
Eskişehir iPhone teknik servis hizmeti alma

Ek Bilgi: Eskişehir Apple Yetkili servis, Apple’ın onayından geçmiş olan servisler. Teknik servis ise doğrudan onay bulunmayan, buna karşın bu alanda profesyonel ekiplerle hizmet veren servisler.

İLGİLİ HABER:  Touch ID çalışmıyor problemi

Apple Yetkili Servisi Başvurduğunuz Zaman Karşılaşabileceğiniz Durumlar

Apple Yetkili servis hizmetleri biraz daha kurallar içerisinde ilerleyen bir hizmet. Bu servis hizmetinden yararlanırken, karşılaşacağınız durumlar belli. İhtimallere bakalım.

Servis İncelemesi Kabul Edilmedi: Karşılaşabileceğiniz en büyük sorunların başında cihazınızın incelenmesinin engellenmesine neden olacak durumlar geliyor. Diyelim ki cihazınızda yetkisiz müdahale durumu var ya da cihazınız onarılmayacak kadar parçalanma gibi bir durum yaşadı.

Bu gibi olaylarda Apple yetkili servis müdahale yapmayabiliyor. Böyle bir durumda iki seçenek var. Hasar durumuna göre ya Eskişehir iPhone teknik servis hizmeti almak ya da direk olarak Apple Yetkili servis üzerinden değişim yapılması.


Sorun Garanti Kapsamı Dışında: Yine karşılaşacağınız bir başka durum ise sorunun garanti dışında bir sorun olması. Ekran kırılması, su teması, düşmelere bağlı hasarlar, çizilme ve benzeri tüm sorunlar kullanıcı hatasına giriyor ve garanti kapsamına girmiyor.

Yine bu sorunlarda da garanti dışı ödeme yaparak onarım hizmeti alabiliyorsunuz. Hasara bağlı olarak yine cihaz değişimi durumu söz konusu olabilir. Tüm bunların dışında daha uygun ücretlerle Eskişehir teknik servis hizmeti de alabilirsiniz.


Sorun Garanti Kapsamında veya Genel Bir Sorun: Yaşadığınız sorun garanti kapsamında bir sorunsa, bu durumda cihazınızın hasarına bakılıyor. iPhone Yetkili servis tamamen ücretsiz onarım yapabiliyor. Bunun yanında pil sorunu gibi genel sorunlarda da kampanyalar yapılabiliyor.


Diğer Sorunlar İçin Onarım: Siz telefonunuzu ya da herhangi bir cihazınızı başka bir sorunla götürseniz bile, teknik servis tüm sorunları ele alacaktır. Size toplu bir onarım masrafı çıkarılabiliyor.


Cihaz Değişimi Hakkında

Durumlar kısmında cihaz değişiminden sıkça söz ettik. Cihaz değişimi konusunu merak eden kullanıcılar için bu konuda da bilgi verelim. Servis ücretlerinde diğer ücret olarak gösterilen ücretler, değişim ücretleri olarak belirlenmiş olan fiyatlar.

Eğer cihazınız değerlendirme sonucunda değişim kararıyla gelirse, bu ücretleri ödeyerek değişim yaptırabiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi için aşağıda yer alan linki ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir iPhone teknik servis
iPhone teknik servis

Bakınız: Cihaz Değişimi Hakkında Tüm Detaylar ve Yeni Fiyatlar

Eskişehir iPhone Teknik Servise Gitmek

Yukarıda Apple yetkili servis durumlarından söz ettik. Fakat teknik servis durumlarından da söz etmek gerekiyor. Özellikle bütçe konusunda sıkıntınız varsa, iPhone teknik servis tercihi daha mantıklı olacaktır. Genelde teknik servis size daha uygun bir fiyat aralığı sunuyor. Hele ki garantiniz devam etmiyorsa bu durumda, gerçekten güvenli bir Eskişehir Apple Teknik servis üzerinden hizmet almanız çok daha kârlı çıkmanızı sağlayacaktır.

Tercih yapmandan önce, yaşadığınız sorunu yorum bölümünden bizlere iletebilir ve tercih konusunda da bizlerden öneri alabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Ipone 4s telefonum silindi tekrar kuramıyorum etkinleştirme hatası veriyor telefonu tekrar kullanabilmek için ne yapmam gerekir eskisehirdeyim nerede yatırabilirim ıyi calişmalar

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?