Epic Games 40 TL’lik Oyunu Ücretsiz Sundu

0
103

Hiç para verip oyun almasanız bile, çok zengin bir oyun arşivine sahip olabilirsiniz. Nasıl derseniz cevap basit. Sürekli dijital oyun platformları ücretsiz oyunlar veriyor ve sadece bunları takip ederek çeşit çeşit oyunlara ulaşmak mümkün. Daha önce bu konuda en iyi platform Steam olarak biliniyordu ama son dönemde ücretsiz oyun denildiğinde hemen Epic Games platformu aklımıza geliyor.

Takip edenler bilecektir ki yıl başı kapsamında çok fazla hediye oyun verildi. Şimdi yeni yıl için de ilk hediye oyun açıklaması yapıldı.

İlginizi Çekebilir: BİM Oyuncu Ekipmanları Satışına Başlıyor – Tüm Ürünler

Epic Games, Crying Suns Oyununu Veriyor

Belli bir süre ücretsiz olarak sunulan yapımlara bu hafta eklenen yeni oyun ise Crying Suns oldu. Rogue lite türünde olan oyun, basit bir oynanışa ama detaylı bir dünyaya sahip.

Oyunda bir uzay filosunu yönetiyorsunuz ve nedeni bilinmeyen bir şekilde çöküşe giden uzay imparatorluğunu araştırıyorsunuz. Amacınız imparatorluğun neden çöktüğünü bulmak ve gerçekleri gün yüzüne çıkarmak.

Tabii ki bu sanıldığı kadar kolay olmuyor. Zaten oyuna heyecan katan kısım da tam olarak burası diyebiliriz. Hikayeyi de verdikten sonra geçelim tekrar ücretsiz oyun detaylarına.

YouTube video

Şimdi tamam Epic Games ücretsiz olarak oyunu veriyor ama bunun için tabii ki sınırlamalar var. Mutlaka bir Epic hesabınızın olması gerekiyor. Zaten bunu söylemeye bile gerek yok.

İkinci dikkat edeceğiniz kısım ise şurası olacak ki oyun süre sınırlı. Tam 1 haftalık bir kampanya var. Bu kampanya içerisinde oyunun 14 Ocak tarihinde yeniden 40 TL olan satış fiyatı ile güncellenmesi söz konusu olacak. 14 Ocak akşam 19:00 saatine kadar oyunu hesabınıza eklemeniz durumunda, artık oyun sizin olmuş oluyor. Sonradan ücret ödeme gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Oyunun indirileceği resmi sayfaya gitmek için burayı kullanabilirsiniz. 

Önceki İçerikTürk Telekom, 6 İlde Planlı İnternet Kesintisi Yapacağını Açıkladı
Sonraki İçerikMini LED Ekranlı MacBook Air için Çıkış Tarihi Gözüktü 
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?