En İyi Yılbaşı Özel iPhone Duvar Kağıtları

0
586

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Her sene olduğu gibi bu yılda yılın son ayında teknoloji dünyasında veriler açıklanmaya başladı. Google’da en çok aranan kelimeler, yıl içerisinde en çok satan telefonlar ve benzeri birçok veri paylaşılmaya başlandı. Bir yandan da yılbaşına özel ürünler sunuluyor. Biz de bu yazımızda yılbaşının havasına şimdiden girmenizi sağlayacak en iyi yılbaşı özel iPhone duvar kağıtlarını paylaşacağız.

Yılbaşı Özel iPhone Duvar Kağıtları

Duvar kağıtlarını, aşağıda paylaşacağımız galeri içerisinde bulabilirsiniz. Buradan görselleri nasıl indireceğinize de hemen aşağı da yer vereceğiz. Dilerseniz hemen görsellerimize geçelim.

Resimleri Nasıl İndiririz?

Resimleri farklı cihazlar üzerinden indirebilirsiniz. Yapacağınız işlemlere bakalım.

Mobil Cihazdan

  • Galeri içerisinde yer alan indirmek istediğiniz resme dokunun.
  • “Resmi Tam Boy” olarak görüntüleyin.
  • Resmi Tam boy görüntülemekle beraber resme basılı tutup “Resmi İndir” seçeneğini kullanmanız mümkün. Resmi tam boy olarak görüntülemeniz önemli çünkü bu şekilde resmi telefona uygun olarak indirilmesi sağlanacak. Aksi halde küçük resmi indirmiş olacaksınız.

Bilgisayar veya Web

  • Yine beğendiğiniz resme tıklayın.
  • “Resme Bak” diyerek resmi görüntüleyin.
  • Ardından sağ tıklayıp “Resmi Farklı Kaydet” demeniz ve görseli indirmeniz gerekiyor. Sonrasında görseli telefonunuza gönderip yine duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.

Yılbaşı özel iPhone duvar kağıtları için yorumlarınızı bekliyoruz. Yorum bölümünden bizle iletişime geçmeyi unutmayın.

Önceki İçerikYeni Touch ID’li iPhone ve iPad Nasıl Kurulur?
Sonraki İçerikiPadOS 13.3 Sıcak Köşeler Özelliği Nasıl Aktifleştirilir?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?