En İyi iPhone X Kılıfları

0
839

Eylül ayının başında düzenlenen Apple özel etkinliğinde tanıtılan ve kullanıcılar tarafından büyük bir beğeniyle karşılanan iPhone X modelinin çıkına her ne kadar uzun bir süre olsa da akıllı telefonlara kılıf üreten üreticiler henüz çıkmasına uzun bir süre olan iPhone X için ürettiği kılıflara tanıtmaya devam ediyor. 3 Kasım tarihinde ön siparişe sunulacak olan iPhone X için şimdiye kadar tanıtılmış olan en iyi kılıfları sizler için derledik.

Apple iPhone X Silikon Kılıf 

Bilindiği gibi Apple artık ürettiği iPhone modelleri için kılıflar da üretiyor. iPhone modelleri için en şık kılıfları üreten Apple daha çıkmasa bile iPhone X için ürettiği kılıfı satışa sundu. Farklı ve güzel renklere sahip olan iPhone X kılıfları iPhone X için tam korumayı garanti etmese de içerdiği güzel his ve sahip olduğu Apple logosuyla oldukça şık duruyor. iPhone X’in ön tarafının korunması için biraz yüksek kenarlara sahip olan Apple’ın iPhone X için silikon kılıfını satın alan kullanıcıların bir ekran koruyucu almalarında da yarar var.

Apple iPhone X Deri Kılıf

Apple’ın silikon iPhone X kılıfının yanında eğer ki biraz daha lüks bir kılıf isterseniz Apple’ın iPhone X için üretmiş olduğu deri kılıfı satın alabilirsiniz. Silikon kılıfa göre daha premium bir kılıf olan Apple’ın iPhone X için deri kılıfı Apple’ın silikon kılıfıyla aynı koruma değerine sahip olsa da şık ve premium hissiyle iPhone X’inizi daha gösterişli kılabilir.

Apple iPhone X Deri Folio Kılıf

Apple’ın iPhone X için ürettiği en pahalı kılıf olan Folio deri kılıf iPhone X’inize şık bir koruma sağlarken ayrıca kredi kartlarınızı ve notlarınızı da saklamanıza olanak sağlıyor. iPhone X’i tamamen kaplayan bu kılıfın belki de en önemli özelliği ekrana özel bir koruma sağlaması. Eğer ki iPhone X’inizi yatay modda daha çok kullanmayı düşünüyorsanız bu kılıfı satın almamanızda yarar var. Şimdilik dört farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan bu kılıfın ilerleyen günlerde ülkemizde de satışa çıkması bekleniyor.

Nodus iPhone X Deri Kılıf

Ünlü lüks çanta ve kılıf üreticisi Nodus Apple’ın iPhone 7, iPhone 8, iPhone 7 Plus ve iPhone 8 Plus modelleri için ürettiği premium deri kılıfları pek çok kullanıcı tarafından büyük bir beğeniyle kullanılırken şimdi de iPhone X modeli için ürettiği deri kılıfı satışa sundu. Pek çok renk seçeneğiyle satışa sunulan Nodus’un iPhone X için deri kılıfı telefonunuzu oldukça şık gösterirken bu kılıfla birlikte iPhone X’inizin kablosuz şarj özelliğini kullanamayacağınızı hatırlatmak isteriz. Eğer ki iPhone X’inizi kablosuz olarak şarj etmeyecekseniz Nodus’un oldukça şık olan bu kılıfını iPhone X’inize alabilirsiniz.

Proporta iPhone X Karbon Serisi 

iPhone X için üretilmiş en şık kılıflardan birisi olan Proporta Karbon Serisi iPhone X kılıfları sadece 2 mm kalınlığa sahip. Eğer ki iPhone X’inizi ince formunda kullanmak istiyorsanız 2 mm kalınlığında olan bu kılıf iPhone X’inizin inceliğinin korunmasını sağlayacaktır. Diğer kılıflara göre daha uygun olan bu kılıfın belki de en kötü tarafı tek renk seçeceğinin olması.

İLGİLİ HABER:  Apple, Akıllı Saat Sektöründe Lider Konumda Olan Samsung'un Tahtını Sallıyor

Tech21 Pure Clear Kılıf

Ünlü kılıf üreticisi Tech21 iPhone için kaliteli kılıflar üretmeye devam ediyor. Son olarak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için oldukça iddialı kılıflar üreten Tech21 şimdi de iPhone X modeli için yeni kılıfını tanıttı. iPhone X için özel bir koruyucu tampon içeren Tech21’in kılıfı ayrıca şık bir arka tasarıma da sahip.

Olixar X-Trio Full Cover Kılıfı 

iPhone’lar için oldukça şık kılıflar üreten Olixar’ın iPhone 8 ve iPhone 8 Plus kılıfları gibi oldukça şık bir tasarıma sahip olan iPhone X’için Olixar X-Trio kılıfı iPhone X için ideal bir arka koruma sağlarken ayrıca iPhone X’in ön tarafı için de PET ekran koruyucusuyla birlikte geliyor. Zarif ve şık. Tasarımlı bir kılıf olan Olixar X-Trio Full Cover iPhone X’in yanlarını ve düğmelerini de koruyor.

Olixar iPhone X İçin FlexiCover

iPhone X’inizin sadece ekranını korumak istiyor ve arka yüzeyini korumak gibi bir düşünceniz yoksa Olixar’ın iPhone X’in sadece ön yüzeyi için ürettiği Olixar FlexiCover’ını satın alabilirsiniz. Oldukça ince bir yapıda olduğu için sadece ekranınızı çiziklerden koruyabilirsiniz. Bu kılıfla birlikte iPhone X’inizi düşmelerden ve darbelerden koruyamayacağınızı hatırlatmakta yarar var.

Olixar ExoShield iPhone X Kılıfı 

Olixar’ın iPhone X’i koruma odaklı kılıfı olan Olixar ExoShield iPhone X telefonunuzu çizilmelere, darbelere ve düşmelere karşı da koruyor. Listemizde yer alan diğer kılıflara göre biraz daha kalın bir yapıda ancak bu kalınlığıyla etkili koruma sağlıyor. Olixar ExoShield iPhone X kılıfı ayrıca ele tam oturan ve kaygan olmayan bu kılıf ayrıca diğer kılıflara göre uygun bir fiyat etiketine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Olixar X-Trex iPhone X Kılıfı

iPhone X için daha özel bir kılıf arıyorsanız Olixar’ın X-Trex kılıfı iPhone X için etkili bir koruma sunabilir. Kredi kartları ya da kimlikler için de özel bir bölmesi olan Olixar X-Trex kılıfı ayrıca arkasında çıkan bir ayak sayesinde iPhone X’i stant olarak kullanma imkanı sunuyor. Etkileyici bir koruma performansı sunan Olixar X-Trex iPhone X kılıfının belki de tek olumsuz yönü kablosuz şarjı desteklememesi. Eğer ki etkili koruma için kablosuz şarjdan vazgeçebilecekseniz bu kılıfı satın alabilirsiniz.

X-Doria Defense Shield

Askeri şarjlarda düşme testlerinde başarıyla çıkan X-Droia Defense Shield iPhone X’e farklı bir koruma seviyesi kazandırıyor. Dayanıklı malzemesiyle iPhone X için en iyi korumayı sunmayı amaçlayan X-Doria Defense Shield uygun fiyatı ve farklı renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

X-Doria Defense Lux

X-Doria etkin koruma isteyen ancak bunun yanında daha şık bir kılıf isteyen kullanıcılar için X-Doria Defense Shiled’ın yanında X-Doria Defense Lux modelini de satışa sunmuş durumda. Shield’a göre daha şık bir tasarıma sahip olan Defense Lux modeli ayrıca deri ve ahşap ayrıntılarıyla dikkat çekiyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?