iPhone X İçin En İyi 10 Ekran Koruyucu Film ve Temperli Cam

3
3565

iPhone’un 10.yıla özel modeli olan iPhone X tanıtıldığından beri teknoloji dünyasının gündeminde düşmüyor. iPhone X’in özellikleri, sorunları ve yüksek fiyatı gündemin ana maddelerini oluşturuyor. Türkiye’de bir iPhone X sahibi olmak için cebinizden en az 6.099 TL çıkması gerekiyor. Peki bu kadar yüksek bir fiyata satın aldığınız iPhone X’inizin başına bir şey gelmesini ister miydiniz? Mesela, ekranının çizilmesi ya da daha kötüsü kırılması size ne hissettirirdi? Bu hissi hiç yaşamamak için, iPhone X’inize ona yakışan bir ekran koruyucu seçin.

iPhone X ekran değişimi yüzlerce liraya mal olabilir. Ya da iPhone X ekran korucu film ya da temperli cam tercihlerinden birine yaklaşık 30 lira öder ve iPhone X ekranınızı koruyabilirsiniz. İşte en iyi iPhone X ekran koruyucular:

Maxboost iPhone X Ekran KoruyucuMaxboost Ekran Koruyucu

Ekran koruyucuları telefonunuza uygularken sorun yaşıyorsanız, Maxboost’un temperli cam ekran koruyucusundan memnun kalacaksınız. Ürün, uygulama işlemini kolaylaştıran bir çerçeve ile birlikte geliyor ve kolayca kabarcıksız bir görünüm elde ediyorsunuz. Paketin içinde üç adet koruyucu yer alıyor. En iyi özelliği ise ömür boyu garanti sunması.

amFilm iPhone X Temperli Cam Ekran Koruyucu

amFilm Temperli Cam Ekran Koruyucu

amFilm’in 10 doları aşmayan bu temperli cam ekran koruyucusu, bütçeye duyarlı kullanıcılar için mükemmel bir seçenektir ve ömür boyu garanti ile birlikte gelir. Sadece 0.30 mm kalınlığında olan ekran koruyucu, 9H sertlik derecesine ve parmak izlerini azaltmak için oleofobik bir kaplamaya sahip. Koruyucu, iPhone X’in tüm yüzeyini kaplar ve ekran koruyucuyu mükemmel bir şekilde uygulamanıza yardımcı olacak hoş bir uygulama aracı ile birlikte gelir. amFilm ekran koruyucu paketinde iki adet ürün yer almaktadır.

amFilm iPhone X Mat Ekran Koruyucu

İnce ve şık bir görünüm için temperli cam filmi tercih ediyorsanız, bu amFilm mat ekran koruyucusu çok iyi bir performans gösterecektir. Ürün parlaklığı bulaşmayan ve parmak izi bırakmayan üç katmanlı, parlamayan bir filmde imal edilmiştir. Ayrıca, iPhone X’in kenardan kenara ekranını çizikler, toza ve sürtünmelere karşı korur. Hava kabarcıklarını gidermek için bir temizlik bezi ve sıkma kartı da dahil olmak üzere, kolay uygulama için gereken tüm temel bilgiler pakette yer almaktadır. Ekran koruyucu ömür boyu garanti ile gelir.

amFilm iPhone X Mat Ekran Koruyucu

ESR iPhone X Ekran Koruyucu

Bütçe dostu başka bir ürün olan ESR ekran koruyucusu, iPhone X’in çerçevesiz ekranı için en iyi korumayı sağlar. ESR, gelişmiş temperli camının, ekran koruyucusunun katı katmanı nedeniyle geleneksel temperli camdan beş kat daha fazla kırılmaya ve çatlamaya karşı direnç sağladığını belirtiyor. Çizilmeye karşı dayanıklı cam, ayrıca leke ve parmak izi bırakmayan bir oleofobik kaplamaya sahiptir. ESR müşterilerine %100 para iade garantisi sunuyor.

ESR iPhone X Ekran Koruyucu

JETech Temperli Cam Ekran Koruyucu

JETech ekran koruyucusu çizilmelere karşı dayanıklıdır ve sadece 0,33 milimetre kalınlığında olduğudan, dokunmatik ekranınız inanılmaz derecede hassas olmaya devam edecektir. Ekran koruyucu, kullanıcılara kolay bir kabarcıksız uygulama sunuyor. Uygulamada sorun yaşarsanız, paketin içinde iki adet yedek ürünü de kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone X Modellerine Erken Erişim Sağlanabilir

JETech Temperli Cam Ekran Koruyucu

Matone Temperli Cam Ekran Koruyucu

Matone temperli cam ekran koruyucusu, iPhone X’inizin tüm ön yüzünü kapsayan az sayıda üründen biridir. Akıllı telefonunuzun üstündeki sensörleri, kameraları, hoparlörü ve mikrofonu için boşluklar var ancak diğer her şey kabarcıklara ve çiziklere karşı tamamen korunuyor. Sadece 0.33 mm kalınlığında olan ekran koruyucu, kılıf dostu bir tasarıma ve kolay uygulama özelliğine sahiptir. Diğer temperli cam ekran koruyucular gibi, parmak izi ve lekeleri azaltan bir oleofobik kaplamaya sahiptir.

Matone Temperli Cam Ekran Koruyucu

OMOTON iPhone X Ekran Koruyucu

OMOTON, Matone gibi ekranın tamamını kapatan 2 adet oleofobik kaplamalı ekran koruyucu sunuyor. Ekran koruyucu, iPhone X’inizin kilidini açmak için Face ID için kullanılan TrueDepth kamera sistemine özel kesilmiş bölüm içeriyor. 9H sertlik derecesine sahip ürün, keskin bir bıçak, anahtar ya da diğer keskin nesnelerin neden olduğu çizilmelere karşı koruma sağlıyor. 0,25 mm kalınlığı ile satın alabileceğiniz en ince ekran koruyuculardan biri. Kolay uygulama için ihtiyacınız olan malzemelerle ve ömür boyu garanti ile geliyor.

OMOTON iPhone X Ekran Koruyucu

OMOTON iPhone X Temperli Cam Ekran Koruyucu

Pakette iki adet ürünle gelen OMOTON ekran koruyucu, çizilmelere-sürtünmelere karşı dayanıklıdır ve uygulaması kolaydır. OMOTON’un diğer ürünleri ile kıyaslandığında ekranın en üst kısmını koruyamaz. Uygulama sırasında hava kabarcığı bırakmaz. Bu temperli cam ekran koruyucu sadece 0,26 mm kalınlığı ile satın alabileceğiniz en ince ürünlerden biridir.

Lekerelere ve parmak izlerine karşı koruma için hidrofobik ve oleofobik şeffaf bir kaplama özelliği vardır. Bu nedenle iPhone X’inizin ekranını kristal berraklığında tutar. OMOTON temperli cam ekran koruyucu, ömür boyu garanti ile gelir.

OMOTON iPhone X Temperli Cam Ekran Koruyucu

Tech21 Evo Cam Ekran Koruyucu

Tech21 tarafından üretilen Evo cam ekran koruyucu, iPhone X ekranınızı korumak için en sağlam seçeneklerden biridir. Üstün nitelikli temperli camdan yapılmış olup çizilme, sürtünme ve çatlamalara karşı korur ve aynı zamanda sinir bozucu lekeleri de engeller. Tech21 0.4 milimetre kalınlığındaki camını pürüzsüz, iz bırakmayan ve dokunmalara karşı duyarlı olması için yüksek hassasiyetli parlatma tekniği kullanıyor.

Tech21 Evo Cam Ekran Koruyucu

Tech21 Impact Shield Ekran Koruyucu

Tech21 tarafından üretilen bu iPhone X ekran koruyucu ile ilgili en havalı nokta, hafif çiziklere karşı kendi kendini yenileme kabiliyetidir. Gelişmiş darbe koruması için çok katmanlı bir yapıya sahiptir ve kurşungeçirmez camdakine benzer teknolojileri kullanmaktadır. Kolay, kabarcıksız bir uygulama için bir aplikatör içerir. Böylece iPhone X’inize mükemmel şekilde hizalayabilirsiniz. Tech21 ekran koruyucuları için ömür boyu garanti sunar.

Tech21 Impact Shield Ekran Koruyucu

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 İçin En iyi 10 Ekran Koruyucu Film ve Temperli Cam

3 YORUMLAR

  1. Güzel yazı emeğinize sağlık, bir de bunları nereden alabileceğimizi yazarsanız iyi olur. Burda yazdıklarınızı ben aradım çoğunu bulamadım..

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?