En İyi iPhone SE 2020 Bumber Kılıfları

0
294

iPhone SE 2020 tanıtıldı ve telefon satışa çıktı. Her ne kadar uygun fiyatlı bir akıllı telefon olarak sunulmuş olsa da yine hatırı sayılır bir fiyata sahip olan iPhone SE 2020 akıllı telefonları için kılıf aramaları da başladı. Bu yazımızda Bumber kılıf olan bilinen kılıflar için en iyi seçeneklerden söz edeceğiz.

İlk olarak Bumber kılıfların ne olduğundan söz edelim. Bu tür kılıflar telefonun çerçevesini koruyacak kalın bir çerçeve koruması sunan kılıflar. Düşmelere ve çarpmalara karşı telefonların daha iyi korunması sağlanıyor. Paylaşağımız kılıflar da bu seriler arasında yer alan kılıflar olacak.

RhinoShield Bumber Kılıf

Benzer kılıflara göre biraz daha ince bir yapısı olan seride diğer kılıflara göre %20 oranında daha ince çerçeve sunuluyor. Akıllı telefonunuzu tam olarak darbelere karşı korumak adına tasarlanmış olan kılıfın, özel bir petek yapısı kullanıyor. Bu da kılıfın düşmelerde ya da çarpmalarda tam olarak koruma sunması anlamına geliyor.

Minimal tasarımın korunduğu ve düşmelere karşı da tam koruma sunulduğu seride tek olumsuz yan ise kılıfın takılışı ve çıkarılışının biraz daha zorlu olması.

iPhone SE 2020 kılıf

ESR Metal Çerçeve Kılıf

Yumuşak bir iç kısma sahip olan ESR kılıf, dış kısımda ise metal çerçeve sunuyor ve korumanın artmasını sağlıyor. Telefonu tam anlamıyla saran kılıf, kamera kısmının ve arka kapak kısmının yerden biraz daha yükselmesini sağlıyor.

Bu da kamera bölümünün ve çerçeve kısmının çizilmelere karşı korunması anlamına geliyor. Özellikle düz yüzeylere telefonunuzu gönül rahatlığı ile koyabiliyorsunuz. Bunun için ekstra bir arka kapak kılıfı kullanmanızı gerek yok. Tabii ki burada arka kısımda bir kılıf olmadığını da eklemiş olalım.

iPhone SE 2020 kılıf

Luckycat Kılıf

Bir yandan hoş bir görüntü sunan kılıfın bir yandan ise korunaklı bir yapı ile dikkat çektiğini görüyoruz. Yan kısımlarda mavi bir çerçeveye yer verilen kılıfın arka kısımda da şeffaf bir kılıf bölümü sunuluyor. Bu şekilde arka kapak için bir miktar olsun koruma sunulduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Kablosuz şarj desteğinin sunulmasını da sağlayan kılıfın ekran için de dahili bir temperli camlı ekran koruyucusu bulundurması önemli artı noktalardan birisi.

iPhone SE 2020 kılıf

Ruky TPU Kılıf

Kadınlar için özel olarak geliştirilen kılıflardan biri olan Ruky, oldukça süslü bir arka kapak ile geliyor. Akan sıvı bir arka yüzey, simler ve parıltılarla beraber gelen kılıf, çerçeve kısmında da yine sağlam olan serilerden bir tanesi.

Arka yüzeyde kaymaz silikon malzemenin kullanıldığı kılıfın çerçeveler kısmında da ekstra tabaka ile koruma sunduğunu eklemiş olalım.

iPhone SE 2020 kılıf

iPhone SE 2020 bumper kılıflarından söz ettik. İlerleyen dönemlerde en iyi kılıflar yazılarına da yer vereceğimizi ekleyelim.

Önceki İçerikmacOS Catalina 10.15.5 Pil Süresi için Önemli Bir Güncelleme ile Geliyor
Sonraki İçerikLiquid Retina ekran ile Süper Retina ekran arasında ne fark var?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?