En İyi iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kılıfları

0
2357

Apple’ın son model akıllı telefonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, satışa sunulduğundan itibaren kullanıcıların gözdesi haline geldi. Tanıtılmasının üstünden sadece 9 ay geçmiş olmasına rağmen, her iki model içinde birçok kılıf çeşiti mevcut. Sizler için iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için kaliteli, sağlam, dayanıklı kılıfları derledik.

Apple Deri Kılıfları

iphone 6 plus case

Birçok Apple Store’da gittiğinizde genelde arka duvarda birbirinden renkli Apple deri kılıfları müşteri için göz kamaştırır. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için kullanıma uygun olan deri kılıflar, siyah, kırmızı, lacivert, kahverengi ve pembe renkleriyle kullanıcıya geniş bir yelpaze sunuyor. Apple tarafından dizayn edilen kılıflar oldukça ince, hafif ve koruyucu yapısıyla birlikte listenin ilk sırasında yer alıyor. İçi ve dışı üst sınf deriden imal edilmiş kılıflar, iPhone 6 için 159 TL, iPhone 6 Plus içinse ise 179 TL’den Apple Store’larda satışta. Fakat, diğer markalara göre biraz daha pahalı bunuda belirtmek gerekli.

Griffin Survivor Core

Griffin-Survivor-Core-iPhone-6

Griffin markası iPhone, iPad ve iPod touch için en çok tercih edilen aksesuarları üretmekte. Ayrıca bu zamana kadar en sağlam kılıf Griffin Survivor modeline ait.  Yeniden dizayn edilen ve sağlamlık konusunda sınır tanımayan Griffin’in yeni modeli(Survivor Core) bir önceki modele göre daha minimalist, daha ince ve iPhone’un arkasını görme imkanı sağlayan ama bir o kadar sağlam koruyucu yüzey bulunmakta. Kaucuk köşeleri ve 2 metreye kadar düşmelere dayanıklı yapısıyla sınıfında sıyrılıyor. Survivor Core iPhone 6 ve 6 Plus için 80 TL’den satışta. Siyah ve mor olarak kullanıcıya iki çeşit renk seceneği sunuluyor.

CM4 Q Kart Kılıfı

CM4-Q-Card-Wallet-iPhone-6

CM4 Q kart kılıfı uygun fiyata rağmen çoklu kullanım imkanı sağlıyor. İçerisinde kartlarınız için özel yeri bulunan kılıf, fiyat bakımından ise sınıfındaki diğer kılıflara göre daha uygun. Kılıfın sizlere sunduğu imkanlar sadece kartlıkla bitmiyor, kılıfın kartlık kısmı kumaştan, koruma işlevini ise kauçuk üstleniyor. Kılıfın güzel yanı hem telefonu koruma işlevini üstleniyor hem de 3 karta kadar kullanım imkanı sunuyor.  CM4 Q kartlı kılıf iPhone 6 ve 6 Plus için 103 TL’den satışta. Renk seçeneği olarak siyah, metal grisi, altın rengi, kırmızı ve pasifik yeşil olarak kullanıcıya geniş renk yelpazesi sunuyor. Ayrıca Amazon üzerinden de 82 TL’den satın alabilirsiniz.

 

Magpul Field Kılıfı

fieldcase

Bu listenin içerisinde daha basit opsiyonlar sunan Magpul Field kılıfı, diğer kılıflara göre biraz daha kalın olan Magpul, tam sert olmayan termoplastik dizaynı diğer modellerden sıyrılıyor. Kılıfın kalın yapısı ve termoplastik dizaynı düşmelere karşı daha iyi koruyor, kullanış bakımından elinize tam anlamıyla kavrayıp elinizden kayma gibi bir olay yaşanmıyor. Magpul Field kılıf çok cazip fiyatlar ile satılıyor. Sadece 45’TL’den iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için tam koruma sağlayan Magpul Field’ı satın alabilirsiniz. Renk seçeneği olarak siyah, turuncu, gri, petrol yeşili, lacivert, kırmızı, çamur rengi ve de son olarak pembe renk  seçeneği bulunmakta. Ayrıca Amazon üzerinden de 26 TL gibi cazip fiyata da sahip olabilirsiniz.

 

OtterBox Resurgence

OtterBox markası ise iPhone’lar için bir diğer popüler aksesuar üreticisi. Sıradışı bir tasarıma sahip olan OtterBox Resurgence, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için üretilen OtterBox Resurgence içerisinde ekstra batarya, askeri derecede koruma özelliği, içerisinde bulunan batarya sayesinde 2 kez şarj edebilen kılıf, kablosuz eşleşme ve daha fazlası. iPhone kullanıcıları için özel olarak dizayn edilen kılıf, kullanıcıları bir dertten kurtarıyor. Bu kılıf sayesinde şarj aletlerini yanında taşımayı bırakacaklar. Kılıfın kaba yapısı kırılmaya, çizilmeye karşı askeri derecede onaylanmış koruma özelliği gösteriyor. OtterBox Resurgence iPhone 6 ve 6 Plus için 265 TL’den kendi sitesinde satışta. Renk seçeneği olarak siyah, gri, kırmızı ve buz rengi bulunmakta.

Speck CandyShell Grip

Speck-CandyShell-Grip-iPhone-6

Köşeli yapısıyla birlikte iPhone 6 ve 6 Plus, düşmeye çok müsait bir akıllı telefon. Kılıfsız kullanmak ise aslında bir nevi yürek istiyor. 2000-3000 TL verilen telefonu korumamak tabi sizlere kalmış. Speck CandyShell Grip kılıfı bu düşme olaylarını en aza indirmeye amaçlayarak tırtıklı yapısı itibariyle ele tam anlamıyla oturuyor ve asla kaymıyor. Bu kılıfta bir önceki kılıf gibi askeri derecede onaylanmış koruma seçeneği sunuyor. İki katmanlı yapısı, ses açma-kapama tuşları ve uyandırma tuşları içinde özel yuvalar bulunuyor. Ayrıca Speck 1 yıl garanti süresi ve 30 gün boyunca ise memnuniyet garantisi veriyor. Eğerki memnun kalmazsanız hiçbir sebep göstermeden iade edebiliyorsunuz. Speck CandyShell Grip iPhone 6 için 93 TL, iPhone 6 Plus içinse 103 TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Spigen Neo-Hybrid Metal

Spigen-Neo-Hybrid-iPhone-6

Spigen Neo- Hyrbrid Metal kılıf eloksal alüminyum çift katman yapısı, alüminyum köşeleri ve çizilmelere karşı korumaya sahip anti termoplastik yapısıyla birlikte geliyor. Kılıfın içerisindeki özel yapı sayesinden düşmelere ve çarpmalara karşı dayanıklı diyebiliriz. Kılıf üzerinde ses butonları ve sessize alma butonu için özel yuvalar mevcut. Kılıfın arkasında ise kamera ve Apple logosunun oldugu kısımlarda boşluklar mevcut. Spigen Neo Hybrid Metal kılıfı kendi site üzerinden iPhone 6 ve 6 Plus için 93 TL’den satışa sunulmuş. Renk seçeneği olarak uzay grisi, altın, metal mavisi, metal kırmızı ve gümüş yer alıyor. Ayrıca Amazon üzerinden de 53 TL’den satın alabilirsiniz.

Tech21 Classic Shell

Tech21-Classic-Range-iPhone-6

Tech21’s Classic Shell kılıfı ise iPhone 6 serisi için farklı bir seçenek. Bu kılıfı diğerlerinden özellik ise içerisinde ekran korumasınında mevcut olması. Classic Shell hafif ve ince olarak tasarlanmış olması. Tech21 Classic Shell ekran korumasıyla birlikte iPhone 6 için 106 TL, iPhone 6 Plus içinse 120 TL’den satışta.

 

Twelve South BookBook

Twelve-South-BookBook-iPhone-6

Twelve South üst sınıf aksesuarlar sınıfında yer alıyor. Apple ürünleri için geniş bir yelpaze sunuyor ve en popüler modeli ise Twelve South BookBook. Kılıf özellikle sizin iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ınız için özel tasarlanmış olup dışarıdan eski görünümlü bir kitap gibi gözüküyor, İçine bakıldığında hem cüzdan görevini görüyor hem de telefonunuz için kılıf özelliği görüyor. Kılıfın içerisinde bulunan bölümlere ehliyetiniz, kredi kartınızı ve diğer kartlarınızı saklamanız için bölümler mevcut. Kılıfın dışı üst sınıf bir deriden imal edilmiş olup, iç yapısı ise yumuşak süetten imal edilmiş.  Yapısı itibariyle düşmelere, çarpmalara karşı dayanıklı olan Twelve South BookBook, iPhone 6 ve 6 Plus için, 160 TL’den satışta.

 

Sizler için beğenmiş olduğumuz kılıfları derledik. 

 

 

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?