En iyi iPhone 13 Pro Max bataryalı kılıfları

0
363

Apple geçtiğimiz hafta iPhone 13 modellerini tanıttı. iPhone 13 modellerinin batarya dayanım süreleri önceki modellere göre ortalama 1.5 saat artmış görünüyor. iPhone 13 Pro Max’ın 22 saat video oynatma süresi var. Normal bir kullanımda çok rahat 3-4 günü çıkartan bir pil ömrü olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar yeterli gibi görünse de bu pil ömrünü 2 katına çıkarmanız mümkün. Bu yazımızda size en iyi iPhone 13 Pro Max bataryalı kılıflarını tanıtacağız.

iPhone 13 Pro Max kullanıcıları çoğunlukla profesyonel amaçlarla bu telefonları kullanıyorlar. Fotoğraf, video çekimi, video düzenleme gibi işlemler çok fazla pil harcanmasına neden olur. Siz de işinizin ortasında şarj sorunu ile karşılaşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu gibi bir durumla karşılaşmamanız için en iyi yöntem bataryalı kılıf kullanmaktır. Elde edeceğiniz şarj kapasitesiyle diğer Apple cihazlarınızı bile ihtiyacınız olduğunda şarj edebilirsiniz.

Ülkemizde henüz iPhone 13 için bataryalı kılıflar satılmaya başlamadı. Bu yüzden listemizde yurtdışı ürünlere yer verdik. Ancak zamanla yerli firmaları da listemize ekleyeceğiz.

1. ALPATRONIX – KABLOSUZ ŞARJLI BATARYALI KILIF

Alpatronix, 6500 mAh kapasitede iPhone 13 bataryalı kılıf üretiyor. Şarj ve veri senkronizasyonu için Lightning girişi kullanılıyor. iPhone 13’ün 4373 mAh batarya kapasitesine sahip olduğunu düşünürsek, toplam şarj dayanımı 2 kattan daha fazla artacaktır. Kablosuz şarj desteklediği içinde her yerde kolayca şarj edebileceksiniz. 135 gr ağırlığında. Earpods ve Carplay ile henüz uyumlu değil ancak üreticiye göre yakında uyumlu olacakmış.

Mağaza

2. ZEROLEMON IPHONE 13 PRO MAX BATARYA KILIFI 10000 MAH

10000 mAh bataryalı kılıf için harika bir değer. Üstelik kablosuz şarjı da destekliyor. iPhone 13 Pro’nuzun pil dayanımını katlıyor. Üstelik telefonunuzu çiziklerden, kırılmalardan koruma noktasında oldukça iddialı. Herhangi bir bilgisayarla veri senkronizasyonu konusunda uyumlu. Apple  Car Play desteği de var.

Mağaza

3. IPHONE 13 PRO MAX İÇİN GIN FOXI ULTRA İNCE PİL KILIFI

Bataryalı kılıflar genelde biraz kaba görünür. Ancak bu durum GIN Foxi için pek geçerli değil. Gin Foxi ile ekstra bir 7000 mAh saat pil kapasitesine sahip olacaksınız. iPhone’unuzu ve pilinizi aynı anda şarj etmenizi sağlayacak bir senkronizasyon yeteneğine de sahip. Ayrıca bataryalı kılıfınızı çıkarmadan iPhone’unuzu MacBook, iPad veya PC ile senkronize edebilirsiniz. Ayrıca Gin Foxi, kısa devrelere, aşırı ısınmalara, aşırı şarja, düşmelere ve çizilmelere karşı güvenilir bir koruma sağlıyor.

Mağaza

4. SNSOU – 7800 MAH TAŞINABİLİR KORUYUCU YEDEK ŞARJ KUTUSU

7800 mAh saat pil kapasitesi ve ince yapısı ile güzel bir bataryalı kılıf bu. Qi kablosuz şarj özelliği ile istediğiniz kablosuz şarj cihazı ile bu kılıfı şarj edebilirisiniz. Bilgisayara bağlıyken doğrudan şarjı da destekliyor.

5. NEWDERY ÇOK İNCE, KORUYUCU 4500 MAH BATARYALI KILIF

Newdery bataryalı kılıf hızlı şarj özelliğine sahip. 4500 mAH batarya kapasitesi var. Yüksek kaliteli malzemeden yapılan bu kılıf tek bit tıkla çalıştırılabiliyor. Newdery ile birlikte bir ekran koruyucu gelmiyor. Bu yüzden bir de ekran koruyucu film satın almanız gerekiyor. Bu kılıf düşmelere ve çizilmelere karşı harika bir koruma sağlıyor.

Mağaza

6. MOPHIE BATARYALI KILIF

Mophie 2 farklı modelle geliyor. Bir tanesi 5000 mAh pil kapasitesine sahipken diğeri 10000 mAh pil kapasitesine sahip. iPhone’ların yanında MacBook ve iPad’leriniz için de bu batarya kapasitesini kullanabilirsiniz. Bu cihazın diğer bir özelliği ise ne kadar pil kapasitesi kaldığını led gösterge ile görebiliyor olmanız.

7. JERSS BATARYALI KILIF

iPhone’unuzun pil ömrünü ikiye katlamak için bu kılıfı tercih edebilirsiniz. Kolay kurulum, durdurma ve başlatma butonlarıyla sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Pil göstergesine bakarak da ne kadar pil ömrü kaldığını kontrol edebilirsiniz.

 

 

Önceki İçerikiPhone 12 kılıfları iPhone 13 için kullanılabilir mi?
Sonraki İçerikHangi iPhone 13 modelini almalıyım?
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?