Dünyanın En İyi Akıllı Telefon Klavye Uygulaması Şimdi %100 Ücretsiz! Hemen İndirin

2
1461

iOS’un kazandığı üçüncü taraf klavye desteği ile yüzlerce klavye uygulaması App Store’da yerini aldı. Peki ya en iyisi hangisi? iPhone‘unuzda Apple’ın kendi klavyesi yerine üçüncü taraf klavye uygulamasına yönelmek isteseniz hangisini kullanmalısınız? Sorunuzun cevabı artık %100 ücretsiz oluşu ile Fleksy Klavye oluyor.

Normalde 8 $ gibi bir ücretlendirme ile sunulan Fleksy Klavye, yapımcısının aldığı karar ile artık %100 ücretsiz ve uygulama içi satın alımlarla yoluna devam edecek. Yapımcı firma konuyla ilgili açıklama da yaptı;

Biz kullanıcıların daha iyi hizmet almalarını mümkün kılmak için uygulamamızı ücretsiz yapmaya karar verdik. Artacak olan kullanıcı tabanımız ile tüm diller arasında yeni ve heyecan verici ürün geliştirmeleri sunmaya odaklanmaya devam edeceğiz.

Fleksy Klavye inanılmaz derece hızlı ve bu hızı ile üçüncü taraf klavye uygulamaları arasında isim yaptı. Örneğin geçen yıl, Fleksy Klavye ile dünya rekoru kırıldı. Sadece 18.44 saniyede 126 harfli bir cümle yazıldı.

Fleksy Klavye uygulamasını aşağıdaki bağlantı üzerinden ücretsiz olarak iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

[itunes url=”https://itunes.apple.com/us/app/fleksy-keyboard-gifs-stickers/id520337246″/]

2 YORUMLAR

  1. Klavyeyi kullanmak üzere aktif hale getirirken, “banka hesabı ve kredi kartı numaraları, açık adresler ve diğer kişisel ve hassas bilgiler de dahil olmak üzere yazdığınız tüm verilere erişebilir. Bu klavyeler, otomatik düzeltme işlevselliğini geliştirmek için faydalı olabilecek yakındaki metinlere veya verilere de erişebilir.” diyor iyide bu şekilde ne kadar güvenli oluyor. Tüm yazdıklarıma erişim ne alaka!!!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?