Elmas tabanlı altın iPhone 11 Pro İncelemeye Alındı

0
176

iPhone 11 zaten pahalı bir akıllı telefon modeli. Fakat buna rağmen iPhone 11 akıllı telefonlarının fiyatını daha yükseğe taşıyacak olan özel versiyonlarda sunuluyor. Bu alanda en çok dikkat çeken firma ise Caviar. Firma her sene iPhone akıllı telefon modelleri için özel tasarım ürünler sunuyor.

Altın kaplı, elmas kullanılan özel üretim iPhone modelleri ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Firmanın son olarak sunduğu özel üretim akıllı telefonlardan birisi de Caviar Solarius Zenith Full Gold iPhone 11 Pro modeli oldu. Elmas tabanlı bir arka kapağa sahip olan akıllı telefon başta fiyatıyla dikkat çekiyor. Telefonun fiyatından ve özelliklerinden söz edelim.

Elmas tabanlı altın iPhone 11 Pro Dikkat Çeken Tasarım

137 adet elmasın kullanıldığı arka kapak kısmında 24 karat altın sunulduğunu da ekleyelim. Sınırlı olarak üretilen iPhone akıllı telefonlarının bir YouTuber tarafından satın alındığı ve telefonun incelemesinin çekildiğini de görüyoruz.

Telefonun net olarak fiyatı açıklanmamış olsa da elmas kaplı olan serinin 100 bin dolar ile 200 bin dolar arasında fiyata sahip olduğu söyleniyor. Ünlü YouTuber tarafından yapılan açıklamada da fiyatın bu yönde olduğu görülüyor.

Caviar Solarius Zenith Full Gold iPhone 11 Pro

Oldukça dikkat çeken akıllı telefonların arka kısımda geniş bir saat sunduğunu da ekleyelim. Altın bir saati bulunan serinin kutusuna kadar özel bir seri olarak geldiğini görüyoruz. Özel bir sertifikayla beraber gelen akıllı telefonun, hat iğnesinin de altın kaplama olduğunu ekleyelim.

Elmas tabanlı altın iPhone 11 Pro modelinin önemli bir artısı da kutudan özel üretim AirPods Pro modelinin çıkıyor olması. Siyah kasa ve siyah kutunun kullanıldığı kulaklık modellerinin kutusunun ön kısmında ise Caviar logosunun kullanıldığını ekleyelim.

Altın kaplama logonun kullanıldığı kulaklık tasarımının bir hayli dikkat çektiğini de söylemek gerekiyor. Telefon hakkında paylaşabileceğimiz bilgiler dışında söyleyebileceğimiz son detay, bu modelin sınırlı olarak üretildiği. Yani paranız olsa bile söz konusu özel üretim akıllı telefonlara ulaşmak pek mümkün değil. Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi video ile baş başa bırakalım.

Önceki İçerikiOS 14 Önemli Yeniliklerle Gelecek
Sonraki İçerikAkbank Sıfır Faizle iPhone Kredisi Kampanyası Duyuruldu
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?