Dünyanın En Pahalı Stres Çarkı iPhone 7 Oldu

0
81

Son günlerde moda haline gelmeye başlayan Stres Çarkı giderek yaygınlaşmaya başladı. Ülkemizde de gündem olan ve asında tek yeteneği dönem kolan stres çarklarının birçok yeni versiyonunu da görür olduk. Çok daha farklı şekilleri bulunan stres çarkı modelleri, daha uzun süre dönme özelliğine sahip olan stres çarkları derken yavaş yavaş bir çılgınlık haline dönüşmeye başlayan stres çarkları için son gelen örnek ise adeta şaşkınlık yaratacak cinsten. Öyle ki bu kez dünyanın en pahalı telefon modellerinden biri olan iPhone 7 akıllı telefonları stres çarkına dönüştürüldü. İşte detaylar.

En Pahalı Stres Çarkına Hazır Olun

İlk duyulduğunda bir proje ya da en azından iPhone 7 şeklinde bir stres çarkı tasarlandığını düşünebilirsiniz. Fakat bu tahminler tamamen yanlış. Çünkü doğrudan iPhone 7 akıllı telefonları stres çarkına dönüştürülmüş durumda. Akıllı ilk gelen soru tabi ki bu çılgınlığı kim yaptı? Aslında çok da yabancı bir isim değil.

iPhone 7 stres çarkı

Daha öncede iPhone 7 akıllı telefonlarında yaptığı çalışmalarla adını sıkça duyuran bir Youtube kanalı olan EverythingApplePro ismi verilen kanal tarafından yapılan çalışmayla beraber iPhone 7 stres çarkına dönüştürüldü. Daha öncede Apple’ın iPhone serisi akıllı telefonlarına yaptığı işlemlerle gündeme gelen kanalın bu kez iPhone 7 telefonlarının ortasında bir delikle stres çarkına dönüştürdüğünü gördük.

iPhone 7 Nasıl Stres Çarkına Dönüştürüldü?

Kanal iPhone 7 akıllı telefonlarını stres çarkına çevirmek için öncelikle iPhone 7’nin tam orta noktasını buluyor. Ardından orta noktada stres çarklarının rulmanlarının gireceği bir delik açılıyor ve takılan rulman deliği sayesinde iPhone 7 akıllı telefonları stres çarkına dönüştürülüyor. Söz konusu videoyu ise hemen aşağı da bulabilirsiniz. Tabi 3800 TL değerinde iPhone 7’nin stres çarkına dönüştürülmesine ne kadar içiniz el verir orası size kalmış.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?