Caviar Özel Seri Steve Jobs iPhone 11 Pro Modelini Duyurdu

0
274

iPhone 11 Pro, dünyanın birçok ülkesinde satışa çıktı. Yeni amiral gemisi akıllı telefonların satışa çıkmasıyla beraber özel seri üretimleri de bir bir gelmeye başladı. Daha önce uzay mekiği parçası ve Titanik gemisinin parçalarının bulunduğu modellerden söz etmiştik. Şimdi ise yine özel seri bir akıllı telefon duyuruldu. Caviar Steve Jobs iPhone 11 Pro özel serisinin doğrudan satışa çıkarıldığını da ekleyelim.

Caviar Steve Jobs iPhone 11 Pro Serisi

Apple’ın en eski CEO’larından biri olan Steve Jobs anısına hazırlanan Caviar Steve Jobs iPhone 11 Pro akıllı telefonları, önemli bir tasarım artısıyla geliyor. Telefonların arka kısımda kamera alanının kaldırıldığını görüyoruz. Bu özel seride kamera için ayrılan kare alanı yerine, kameralar direk olarak kasa üzerinde geliyor.

Eleştiri alan kamera tasarımının değiştiğini net bir şekilde görüyoruz. Fakat asıl dikkat çeken kısım bu değil. Asıl dikkat çeken kısım Caviar Steve Jobs iPhone 11 Pro akıllı telefonlarında yer alan logo.

Özel serinin logosunun içerisine Steve Jobs’ın, etkinliklerde ün kazanmış olan kazağının parçası bulunuyor. Birçok tanıtım etkinliğinde Jobs tarafından giyilen balıkçı yakalı kazağın, bir parçası logo üzerine yerleştirilmiş ve telefonların logoları bu şekilde özelleştirilmiş durumda.

Caviar Steve Jobs iPhone 11 Pro

Titanyum kaplama ile hazırlanan Apple logolu kapağın içerisinde yer alan kumaş parçasının, telefona büyük oranda farklılık kattığı kesin. Fakat tek artı bu da değil. Caviar Steve Jobs iPhone 11 Pro modelinde ünlü ismin imzası da yer alıyor. Telefonun hemen arkasında, alt alanda Steve Jobs imzası bulunuyor.

En az Titanik parçasının yer aldığı iPhone akıllı telefon modeli kadar ilgi çekmesi beklenen serinin yine sınırlı sayıda üretimi olacak. Telefonların hemen her bölgede satılmayacağını da belirtelim. Yazımızı bitirmeden önce fiyatlar konusunda da ufak bir bilgi paylaşımı yapalım. Fiyat için 6290 dolar gibi bir açıklama yapıldı. Yaklaşık 40 bin TL gibi bir rakama denk gelen satış fiyatıyla özel versiyonun şimdiden çok konuşulduğu kesin.

Önceki İçerikiPhone 11 Pro Max Maliyeti Ortaya Çıktı
Sonraki İçerikiOS 13.1.3 Güncellemesi Yayınlandı – Düzenlemeler Neler?
Uzun zamandır mobil teknolojiler üzerinde çalışmalar yapan ve teknoloji dünyasını yakından takip eden İbrahim, yaptığı çalışmalarla teknoloji dünyasında elde ettiği deneyimleri AppleUzmani.net üzerinden paylaşmakta.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?