Bu Kez iPhone XI Fiyatları Sızdırıldı

0
780

Akıllı telefon dünyasının en çok merak edilen serilerinden biri olan iPhone XI akıllı telefonları için geri sayım başladı. Yeni akıllı telefon modellerinin özellikleriyle ilgili olarak sürekli yeni bilgilerde paylaşılmaya devam ediyor. Bu kez iPhone XI akıllı telefonlarının fiyatlarına ilişkin birtakım sızıntılar geldi.

Tedarikçilerden alınan bilgiler üzerine fiyatları sızdırdığı belirtilen Evad3rs, beklentilerin çok dışında kalan rakamlardan söz etmedi. Paylaşılan fiyatlar, mevcut serilerle paralel fiyat aralıklarının sunulacağını gösteriyor.

iPhone XI Fiyatları Nasıl Olacak?

Evad3rs kaynağına göre iPhone XI akıllı telefonlarının en düşük versiyonu 128 GB depolama alanıyla beraber gelecek. 128 GB depolama alanı bulunan modelin fiyatı ise iPhone Xs akıllı telefonlarında olduğu gibi 999 dolar olacak.

Bunun dışında bir başka model olan 256 GB versiyonda da fiyatın 1.099 dolar olduğunu göreceğiz. Biraz daha yüksek bir fiyat aralığında sunulacak olan 512 GB versiyon ise 1.199 dolar satış fiyatına sahip olacak.

iPhone XI

Tüm bu fiyatlardan farklı olarak iPhone XI Max modelinin ise 1.099 dolar başlangıç fiyatının olacağı söyleniyor. Bu model için sunulan başlangıç fiyatını ise 1.199 dolarlık ikinci versiyon karşılayacak. Max modelinin 512 GB depolama alanına sahip olan versiyonunun ise 1.299 dolar fiyatla satıldığını göreceğiz.

Uygun fiyatlı diğer modelin fiyatının nasıl olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. iPhone XR akıllı telefonlarının yerini almasını beklediğimiz bu modelin yine uygun fiyatlı bir seri olması ve muhtemelen 700-800 dolar arasında bir satış fiyatının olması da bekleniyor. Fakat dediğimiz gibi bu konuda net bir sızıntı yok.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?