Borderlands The Handsome Collection Nasıl Ücretsiz Alınır?

0
163

Epic Games fırsatlarından ara ara bahsediyoruz. Takip etmişseniz bileceksiniz daha önce GTA V oyununun nasıl ücretsiz olarak alınabileceğini paylaşmıştık. Oyuna ayrılan süre son buldu. Artık ücretsiz olarak GTA V’i alamayacaksınız.

Hemen üzülmeyin çünkü ücretsiz oyun kampanyaları daha uzun süre devam edecek. Yeni oyunumuz Borderlands The Handsome Collection paketi. Borderlands 2 oyununun ve DLC paketlerinin yer aldığı koleksiyon ücretsiz yapıldı.

GTA V’i kaçırdıysanız ya da yeni bir oyun daha istiyorsanız sizin için oyunu nasıl ücretsiz alabileceğinizi anlatmak istiyorum.

Ücretsiz oyunlarla dev bir koleksiyonun sahibi olabilirsiniz. Steam ve Epic Games ücretsiz oyunlar vermeye devam edecek. Siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Elimizden geldiğince yeni oyunların nasıl alınacağını paylaşmaya çalışacağız.

Ücretsiz Borderlands The Handsome Collection Alma

Epic Games hesabınız yoksa hemen bir tane Epic Games hesabına sahip olun. Hesabınız yoksa oyunu alamazsınız. Sadece üyelere özel bir fırsat.

Steam gibi düşünün. Steam hesabınız olmadan oyun alabiliyor musunuz? Alamazsınız. Oyunu alabimek için hesabınızı açın daha sonra anlatacağımız adımları uygulamaya başlayın.

  • Epic Games’in, oyunları yayınladığı resmi Epic Games sayfasına buradan ulaşın.
  • Girişinizi gerçekleştirin.

Borderlands The Handsome Collection

  • Hemen ana sayfada “Borderlands The Handsome Collection” paketini göreceksiniz. “Sonsuza kadar senin” ifadesinin yer aldığı alanda “Ücretsiz Kap” alanına dokunun.
  • Oyun için düzenlenen resmi oyun sayfası açılacak. Sarı bir butonlar “Yükle” ifadesiyle karşılaşacaksınız.

Borderlands The Handsome Collection

  • Buna basın. “Siparişiniz Yükleniyor” diyecek ve satın alma sayfası açılacak.
  • Düşünmeyin. Satın alma gerçekleştirmeyeceğiz. Oyun zaten ücretsiz. Ödenecek miktar sıfır.
  • Ödenecek miktar alanının altında yer alan hizmet şartlarını ve gizlilik şartlarını onaylayın.
  • Yeşil Renkli “Sipariş Ver” butonu son adım. Buna tıklayın. Sipariş onaylanacak ve bu kadar. Artık oyun sizin.

Şimdiden iyi oyunlar diliyorum. Yazıya son vereceğim ama ücretsiz Borderlands The Handsome Collection için bir haberim daha var. 4 Haziran son tarih. 4 Haziran’a kadar oyunu bu şekilde almadıysanız, 130 TL ödeme yaparak alırsınız. İndirimin de bir süresi var.

Önceki İçerikDxOMark Enleri Açıkladı – Apple Listede Yok
Sonraki İçerikGiyilebilir Teknoloji için 2020 İlk Çeyrek Verileri Açıklandı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?