Başkasının iPhone’undaki Mesajları Okuma

28

Başkasının telefonundaki mesajları okuyarak kiminle iletişim halinde olduğunu, ne hakkında konuştuklarını ve nasıl bir ilişkisi olduğunu vb. gibi çok şey öğrenebilirsiniz. Kısacası, birinin mesajlarına erişebiliyorsanız sırlarının birçoğunu öğrenebilirsiniz. Bunu yapmak istemenizin birçok nedeni olabilir:

 • Eşinizin veya sevgilinizin sizi aldatıyor olmasından endişe duyuyorsanız, telefonundaki mesajları okuyarak kuşkularınızı doğrulayabilir ya da yanıldığınızı görebilirsiniz.
 • Çocuğunuzun telefonundaki mesajları okuyarak, herhangi bir sorun yaşamadığından emin olabilir veya yanlış arkadaşlarla takılmamasını sağlayabilirsiniz.
 • Bir işveren olarak, özel görüşmeleri mesai saatlerinde yapmadığından emin olmak için bir çalışanın telefonundaki mesajları okuyabilirsiniz.

iPhone’un metin mesajlarını bir casus yazılım kullanarak okuyabilirsiniz. Ancak, casus yazılımların çoğu jailbreak yapılmış telefonlarda çalışabiliyor. Ancak bu, telefona fiziksel erişim kazanmanız ve telefonu uzun bir süre kullanmanızı gerektir. Dolayısıyla yakalanma riskinizi arttırır.

Bu makalede, birinin telefonunu almadan telefonundaki mesajları nasıl okuyacağınızı size göstereceğiz.

Jailbreak olmadan kullanılabilecek en iyi iPhone casus yazılım uygulamasını (mSpy) size tanıtacağız ve başkasının telefonundaki mesajları nasıl okuyacağınızı göstereceğiz.

Başkasının iPhone Mesajlarını mSpy Uygulaması ile Okuma

mspymSpy, jailbreak olmadan mesajları takip etmek için kullanılabilecek piyasadaki en iyi iPhone casus yazılımıdır. Jailbreak gerektirmemesine ek olarak, CNet ve Forbes gibi tanınmış satış mağazaları tarafından onaylanmış olması da, mSpy’ı inanılmaz derecede güvenilir kılmaktadır.

Başkasının iPhone’undaki mesajları mSpy kullanarak okumak için aşağıdaki adımları takip edin:

mSpy’yi Satın Alma

 

mSpy, piyasadaki en güvenilir casus yazılımlardan biridir ve Standart, Premium ve Paket kiti olmak üzere üç seçeneği mevcuttur.

Başkasının telefonundaki mesajları takip etmek için Basic sürümü yeterlidir. Alternatif olarka, aynı anda üç iPhone’u takip etmek isterseniz, Bundle sürümünü tercih edebilirsiniz.

mSpy 1 ay, 3 ay ve 12 aylık lisans seçenekleri ile sunulmaktadır.

mSpy Uygulaması Paket ve Lisans Fiyatları

mspy uygulama fiyat

mSpy’yi Kurma

 1. Ödeme sonrasında iki e-posta alırsınız. Bunlardan biri kontrol panelinize ve giriş bilgilerinize erişmenizi sağlar.
 2. Denetim masasında, jailbreak veya jailbreak yapılmayan sürümü seçmeniz istenir. İkincisini seçin.
 3. Şimdi, hedef iPhone’un iCloud kimlik bilgilerinize erişmeniz gerekecek. (Jailbreak olmayan iPhone için gerekli.)
 4. iPhone’da uzaktan casusluk yapmak için gerekli tüm özellikleri içeren kontrol panelinize erişmek için bu ayrıntıları girin.

mSpy ile Başkasının iPhone Mesajlarını Okuma

Artık kontrol panelindeki Metin Mesajları bölümüne gidip, tüm iPhone mesajını okuyabilirsiniz. Gönderilen, alınan mesajları ve hatta silinen mesajları okuyabilirsiniz. Dahası, mesajların teslimat veya alım tarih ve saati gibi bilgilere erişebilir ve ayrıca karşı tarafın iletişim bilgilerini elde edebilirsiniz.

Sonuç

Mspy inceleme sonucumuzda iyi niyetli kullanımlar için mSpy çok faydalı ve yasal bir programdır. Piyasada bulunan diğer benzer yazılımlara göre çok daha profesyonel ve kullanışlıdır. MSpy sayesinde telefonunu takip etmek istediğiniz kişinin telefonu ile yapılan tüm veri akışları anlık olarak mspy hesabı üzerinden takip edilebilmektedir.

MSpy özellikleri sadece burada yazdıklarımızla sınırlı değildir. Daha ayrıntılı bilgi almak veya diğer popüler telefon takip programlarını incelemek için………..sitesinin değerlendirmelerine göz atabilirsiniz.

Ayrıca mSpy kadar popüler olan ve en iyi telefon izleme programları arasında yer alan……….incelemeniz önerilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone ve iPad İçin 4 Faydalı Artırılmış Gerçeklik (AR) Uygulaması

Önceki İçerikiPhone 8 üretimi, iPhone 8 Plus ve iPhone X nedeniyle düştü!
Sonraki İçerikiPhone’a Ücretsiz Müzik İndirme ve Dinleme Nasıl Yapılır?
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir.

28 YORUMLAR

 1. 1. Kişinin apple kimliğini ve şifresini bilsek zaten bu işe gerek yok.
  2. Ben daha önce yaptım bu program ile bir iki gün içinde apple fark ediyor bir şekilde ve kişinin hesabını kitleyip yeniden şifre oluşturmasını istiyor. Boşuna o kadar para vermeyin elinizde kalır.

  • Biz paylaşacağız, siz yorumlayacaksınız ve diğerleri mantıklıysa uygulayacak. Sonuç itibariyle böyle bir şey var ve birileri kullanmak isteyebilir. Uyarınız için teşekkürler.

  • Yazılımın mantığı anne babaların reşit olmayan çocuklarının güvenliğini sağlamak amaçlıdır bu nedenle paylaşılmasının bir mahsuru yoktur nasıl kullanıldığı kişinin kendine bağlıdır. Aksine çok faydalı iş görür bir yazılımdır. Saygılarımla..

  • Ece hanım gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz piyasanın en iyi telefon takip programı ben kullanıyorum.. Özlem hanımın yorumunada yanıt yazdım yorumumu okuyabilirsiniz. Sevgilerimle.

 2. Merhaba Özlem hanım, sorunuza ben yanıt vermek istedim. Ben mspy yazılımını 8 aydır kullanıyorum ve çok memnunum sorunuza gelecek olursak yüklendiği telefonda hiçbir şekilde fark edilmiyor hata bir telefoncuya götürseniz dahi yazılımın bulunamayacağı söylenmektedir çünkü mspy kendini gizleme özelliğine sahip bir yazılım olduğundan görünmez olarak arka panelde çalıştığı söylenmektedir nitekim bende epeydir kullanıyorum henüz kendini hiçbir şekilde fark ettirmedi..

  Aslına bakılırsa mspy yüklenirken size sorulmaktadır mspy simgesi görünürmü olsun yoksa görünmez olarak mı çalışsın gibisinden bu seçenek tamamen sizin tercihinize bağlı olan birşeydir fakat yazılımın mantığı gereği genel tercih görünmemesi yönündedir 🙂

  Bu arada aklıma takılan bir soru vardı bir dostum bana birşey sormuştu onun cevabını arıyordum bu yazıda buldum yazıyı yazan kişiye teşekkür ederim. Ayrıca ben bu yazılımı almadan önceki dönemde aklım takılan tüm soruların yanıtı …………..sitesinde buldum sizde girip incelediğinizde aklınıza takılan bir çok soruya kullanıcıların sorduğu ve aldığı cevapları okuduğunuzda bulmuş olacaksınız.
  Saygılarımla..

  • Ebru hanım, mspy’ın tüm özelliklerini aktif olarak kullanabilmeniz için jailbreak yapılması gerekir. Fakat hedef iphone cihaza jailbreak yapılmamışsa veya jailbreak uygulamak istemiyorsanız o zaman jailbreaksiz sürümünü kullanabilirsiniz. Jailbreaksiz sürümünü kullanırsanız bazı özellikler kısıtlanır fakat güzel tarafı hedef telefonu elinize almadan uzaktan yükleyebiliyor olmanızdır mspy gen tr adresinde detaylı bilgiler mevcut göz atmanızda fayda var.

 3. Selam satın aldım ben ama karşı tarafın telıne ulaşmam gerekliymiş 2 faktörlü kimlik doğrulama için bunu yapmadan bi çözümğ yokmudur ?

 4. Benim wsap kodu geliyor zaman zaman geliyor gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum kodu açıyorum wsap

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?