BİM Oyuncu Ekipmanları Satışına Başlıyor – Tüm Ürünler

0
1377

BİM oyuncu ekipmanları için özel bir kampanya yapmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta için yayınlanan yeni aktüel kataloğuna göre, market zincirine çok iddialı oyuncu ekipmanları gelecek. Bilgisayardan tutun, kulaklığa kadar birçok ürünü bulmak mümkün olacak.

Sınırlı stoklar ve sınırlı süre için geçerli olacak olan satışlara için detaylara bakacağız. Hangi oyuncu ekipmanları satılacak ve bunların fiyatı ne olacak bakalım.

BİM Oyuncu Ekipmanları Fiyatları ve Satış Tarihleri

Paylaşılan aktüel kataloğu değerlendirildiği zaman satışların 13 Ocak tarihinde başlayacağını görüyoruz. Tabii ki stok miktarı belli değil ama genelde bu tür ürünlerin stoklarının çok yüksek tutulmadığını söylemek lazım.

İlginizi Çekebilir: Özel Üretim AirPods Max Gold Kulaklıkları Duyuruldu 

Kampanya yapıldığının söylenmesinden mi yoksa kampanya kapsamında fiyatlar düşük olduğu için mi bilinmez ama gelen ürünlerin sayısı sınırlı oluyor. Bu detayı da verdiğimize göre geçelim ürünlere.

HP Pavilion Gaming PC: Listenin en dikkat çeken ürünü oyuncu bilgisayarı olacak. HP’nin sunduğu bilgisayarda Intel i5 10300H işlemci bulunuyor. 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı gibi artıları olacak olan bilgisayar, NVIDIA 1050 ekran kartına sahip. Fiyat ise 6.999 TL olacak.

Steelseries Arctics 1 Kulaklık: Sayılı oyuncu kulaklıklarından biri olan Arctics 1 modelinin de satışı yapılacak. Piyasada yüksek fiyatlara sunulan oyuncu kulaklığı, BİM üzerinden 349 TL ile satışa çıkacak.

BİM oyuncu ekipmanları

Steelseries Rival 3 Mouse: Yine Steelseries markasının iddialı ürünlerinden biri olan Rival 3 mouse modeli de BİM oyuncu ekipmanları arasındaki yerini alacak. Bu mouse için satış fiyatı ise 219 TL olarak açıklanmış durumda.

Bu ürünlerin dışında mikrofonlu kulaklıklar, uygun fiyatlı oyuncu mouse modelleri, grafik çizim tableti gibi dikkat çeken farklı ürünler de göreceğiz. 13 Ocak Çarşamba günü satışa sunulacak olan tüm bu ürünlerin, yine aynı hafta içerisinde satışa devam etmesi bekleniyor.

Fakat dediğimiz gibi bu tür ürünler çok uzun süre beklemiyor. Genelde kısa süre içerisinde tükeniyor. Haliyle almayı düşünüyorsanız, stokları takip etmeniz gerekiyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?