BİM Bu Kez iPhone X Telefonlarını Satışa Çıkarıyor

0
133

Market zincirleri ile ülkemizde ünlenmiş olan BİM, yavaş yavaş teknoloji alanında da kendisini göstermeye başladı. Türkiye’de çok yüksek ücretlere satılan teknoloji ürünlerini uygun fiyatlarıyla satışa çıkaran BİM, artık bu yönüyle de gündem olmayı başarmış durumda. Neredeyse piyasanın %30 daha aşağısına satılan birçok teknoloji ürünü sunan market zinciri, şimdi ise iPhone X akıllı telefonlarını satışa çıkarıyor.

Fiyatıyla çok eleştiri alan iPhone X akıllı telefonlarının satışını gerçekleştirecek olan market zincirinin, fiyatlar konusunda yine sürprizler sunduğunu görüyoruz. Hemen sürpriz fiyatlar ve detaylara geçelim.

iPhone X Ne Zaman Satışa Çıkacak?

BİM marketlerinde yayınlanan afişler üzerinde görüntülenen akıllı telefonların, 9 Mart itibariyle satışa çıkacağını ekleyelim. Telefonları 9 Mart Cuma günü alabileceksiniz. Asıl mesele ise telefonların fiyatının ne kadar olacağı. Tabii ki BİM’in satışının en önemli özelliği fiyatların düşük olması.

iPhone X

İşte bu noktada yine bir sürpriz yapılmış ve telefonların satış fiyatı 4.999 TL olarak belirlenmiş. Başlangıç modeli 6099 TL üzerinden satışa çıkan telefonların 1100 TL gibi bir indirim miktarıyla satışa çıkması, yeni modeli tekrar gündeme getirmiş oldu. Tabii ki satışların ise sınırlı stoklarla yapıldığını göreceğiz. Yani elini çabuk tutan kullanıcılar bu rakamlara telefonu alabilecek.

Apple Türkiye Garantisi Var Mı?

Kullanıcıların, bu indirimi İthalatçı garantisi içerisinde sunulduğu konusunda bazı şüpheleri oluyor. Afiş görsellerine bakacak olursak, böyle bir durum söz konusu olmayacak. Telefonlar resmi olarak 2 yıl Apple Türkiye garantisiyle beraber gelecek. Bunun dışında sadece uzay grisi renginin satışa çıkacağı bilgisi var. Aktüelde detayların henüz paylaşılmamış olduğunu da ekleyelim.

Önceki Haber: Günün Ücretsiz iOS Uygulamaları (3 Mart)

İLGİLİ HABER:  En İyi Su Geçirmez iPhone X Kılıfları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?